İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istifa etmek

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanılmıyorsam ikinci defa yapacağım iş. yoksa üç mü :) 3 yıldır çalıştığım mekandan ayrılıycam yarın hehehe işsiz güçsüz kalıcam. gerçi hemen kapıyolar beni ama bu sefer boş gezmek için direncem !! :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
seni kapmayacaklarda benimi kapacaklar helal bırak işi çalışmak neymiş:)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İşsizler kadrosuna bir arkadaşamız daha katılıyor...

Hoş gel emi webyazilim :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahahha tabi ki seni kapacaklar maşallah istesen kodla anlatcan derdini günlük konuşmalarında :)

çokta enteresandır, hiç kendimi pazarlayamam ama kapıyolar :) direncem bu sefer

bu arada tuvaletteydim demin farkettim ki bu iş süresince, 17 kitap okumak istemişim okumamışım, 18 defa şehirdışı yapmak istemişim yapmamışım, 3 programlama dili öğrenmek istemişim öğrenmemişim ve neredeyse mesleğimden nefret ediyormuşum son anda kurtarmışım paçayı.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu arada tuvaletteydim demin farkettim ki bu iş süresince, 17 kitap okumak istemişim okumamışım, 18 defa şehirdışı yapmak istemişim yapmamışım, 3 programlama dili öğrenmek istemişim öğrenmemişim ve neredeyse mesleğimden nefret ediyormuşum son anda kurtarmışım paçayı.
çok komik bir yerde :) , anlamışsın :D

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkün aklı ya kaçarken ya tuvalette(kafiyelisini yazmıyım..) çalışır dememişler boşuna

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehehe aslında ona bilimsel yaklaşıyolardı, hani amonyak temzilik ürünleri falan zihni açıyor derler. ondan heralde :D

mike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veri akışı iyi oluyor tuvallete, bir yandan boşaltırken diger yandan alıyorsun..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
:D:D nerden nereye bağlıyonuz.Rahatlığa alışma bence ,sonra işe dönmeside zor olur

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haahah rahat değildi daha az çalışıyor olacağım. demin 14 tane sitenin sunucusunu değiştirdimde :) bi ton iş halihazırda yani...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5