İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstifa..

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaf bu rapid adamı kanser eder!! 2-3 gundur rapidten tek dosya indirmedim. adam şimdi bana "bir dosya indiriyorsunuz. o bitinceye kadar bekleyin dio" yaw deli bu yaw!! kardeş sana zahmet sunu bi hemenpaylasa fln atsana! fazla buyuk bişi değildir herhalde!

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam gerçekleri anlatmış bende böyle düşünüyorum.Neden futbol maçlarında yada başka birşeyde bu kadar toplanılıyor eğleniliyor paralar dökülüyorda pkk için askerimiz için yardım olmuyor.Yardım olmuyor demiyeyim yapanlar vardır elbet.Fakat büyük takım maçlarından sonra caddeler arabalarla doluyor bu çokmu önemli?
Mehmetçik bizim vatanımızı bekliyor ve binlerce yüzbinlerce şehit veriyoruz gazi veriyoruz.Böyle şeyler yerine vatanımıza dilimize sahip çıkmamız lazım :)
Mehmetçik olmasa bu vatan ne olurdu bide onu düşünün?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben de acmadi, desteklenmeyen format dedi. Niye acaba

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Powerpoint'im elbetteki var arkadaslar :) Versiyondan mi problem anlamadim, ama galiba konuyu anladim, ben hak veriyorum izlemeden.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Başlık : İstifa..

neyini merak edeyim de indireyim..
sağol paylaşım için.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başlık : İstifa..

neyini merak edeyim de indireyim..
sağol paylaşım için.

İşte merak ediyorsun ki bu kadar soruyosun ne olduğunu, hem burası forumtr değil iyinet indirip indirmemen sana kalmış bişey ve benim pek fazla umurumda değil, istifa diyerek kapalı bi kutu bırakmış bu adam ne demek istemiş merak eden indirir, merak etmeyen indirmez hiç buraya bile bişey yazmaz zaten de-mi. :)

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'nin son zamanlarda düştüğü durum için biraz damardan girilmiş bir slayt düşündümde zaten bildiğimiz doğruların bir tekrarı ve izlerken etkilenmemek elde değil.

yapanın eline, yüreğine sağlık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5