İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istocticaret.com a gelin bir bakın

ilksoru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-ticaret alanına yeni başladım ilk sitem İstoç Ticaret gelin bir bakın. Türiyede ilk türkçe seo url kullanıyorum değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Şuan Sitemde 13000 civarında ürünüm var sürekli güncelliyorum 100.000 ürüne kadar çıkmayı düşünüyorum ama pagerank değerim çok düşük ne yapabilirm.
Mail adresim: [email protected]

Birde alış veriş yapın kapışınn. Gerçekten çok uygun elektronik ürünleri satıyorum. Araba teybinden tutunda bilgisayar, leptop, lcd tv, yazıcı herçeşit vb.

http://www.istocticaret.com

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
8 ay önceki habere yorum yazıyorsunuz ve site kapalı diye şaşırıyorsunuz sayın emertcan. Yorum yazmadan bakalım lütfen tarihlere üstadım.

emertcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
8 ay önceki habere yorum yazıyorsunuz ve site kapalı diye şaşırıyorsunuz sayın emertcan. Yorum yazmadan bakalım lütfen tarihlere üstadım.

Hocam 8 ay önceki post da olsa sonuçta yayında, konu açık, kapalı olduğunu belirtmek istedim bu sebeple

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5