İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isviçre 1 - Türkiye 2

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
isviçre bize rakip olacak takım değildi, eger yagmur yagmasaydı maç bizim için çok daha güzel olacaktı.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Süper yahu. çok seviyorum 90+ gollerini böyle kritik maçlarda..çok sevindim.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler Türkiye . semihinde ardanında golleri güzeldi. durmak yok yola devam.

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger ilk yarıda yağmur olmasaydı kesinlikle İsviçreyi çok zorlardık,neyseki 2. yarı futbolcularımız toparlandı mükemmeldiler :),milli takımızla sürekli dalga gecen isviçre basınının yarın ne yazacagını merak ediyorum :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yağmurdan kurtulduk. Goller geldi. Başarılı heycanlı bir maç. Heyecan dorukdaydı.

Pazar günü sıra Çekde.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla 74 yaşında dayım var 1-0 geriye düştük sürekli 2-1 alırız dedi dk 90da bile 2-1 alırız diyodu o ara gol oldu valla çek maçına da 1-0 alırız dedi hadi hayırlısı :)

Fatih hoca beni öldürüyo ya adamı çok seviyorum süper komedi hareketleri felan zaten TV maçtan çok onu gösteriyo :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla 74 yaşında dayım var 1-0 geriye düştük sürekli 2-1 alırız dedi dk 90da bile 2-1 alırız diyodu o ara gol oldu valla çek maçına da 1-0 alırız dedi hadi hayırlısı :)

Fatih hoca beni öldürüyo ya adamı çok seviyorum süper komedi hareketleri felan zaten TV maçtan çok onu gösteriyo :D

Ağız hareketlerinden hangi küfürleri ettiği anlaşılıyordu.. :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fatih Terim yeni fanteziler kurmazsa çeyrek final oynarız...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dilegimiz o SpongeBob. Bilindik ukalaliklarini yaparsa Cek'ler cok zorlanmaz. Umarim bizi sasirtir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5