İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isyankarerkek.com şöhret basamaklarının önünde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

nomak78

Misafir
hiçbir kar amacı gütmeden yaptığım, sitenin idealizmini gölgelemesin diye artık sponsorları bile reddettiğim, her ay cebimden 800 euroya yakın geri dönüşü olmayan reklam masrafı ettiğim, içindeki bütün yazıları kendi elimle teker teker ruhumun karanlık buhranlarınayken yazdığım www.isyankarerkek.com mail boxına bir mail daha geldi.. hürriyet gazetesinden bir muhabir site ile ilgili röportaj yapmak istiyor. Tempo dergisinede kapak olan isyankarerkek.com, satır aralarında geçmişti, bu sefer manşetlere çıkacak.. ama çekiniyorum.. medyanın dişlileri arasında öğütülmekten, çağdaş yaşamı koruma derneğinin panter emelleri konuyu çarpıtır, olmadık yönlere çeker diye çekiniyorum.. sizce bu site şöhret olma fırsatını kaçırmamalı mı? bu bir fırsat mı yoksa emin adımlarla, atılan yüzbinler forwarded maille yayılan fikirlerin önüne konulacak bir set mi? pek akıl talep etmem ama sanırım burda akla ihtiyacım var..

A

..::aTi::..

Misafir
tam sitene bakacaktımki ..

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.34 Server at www.isyankarerkek.com Port 80

N

nomak78

Misafir
site 2-3 günde bir farklı iplerden saldırıya uğruyor. mecburen bazı ip aralıklarını blokladım. kusura bakma. açamam o aralıkları şimdi

S

Senbul

Misafir
Bu uzun suredir boyle ; forumdaki reklamlardan bir kaç kere tıklayıp denemiştim ama ne zaman baksam bu hata vardı.

N

nomak78

Misafir
az riskli olan 81. li iplere açtın siteyi. sizinki muhtemelen ordandır

N

nomak78

Misafir
edit butonu olmadığı için üstteki yazıyı düzeltiyorum

81.li iplere açtım demek istedim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence durmadan ilerlemelisin itiraf.com un gelişimi geldi aklımada...

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacın daha çok kişiye ulaşmak ise ve savunduğun fikirleri her türlü ortamda çekinmeden ve yılmadan savunabileceksen hiç durma derim.

ama benim gelişmiş sosyete şıllıkları ile dalaşacak takatim yok diyorsan diyorsan bırak böyle kalsın.

herşey senin elinde eğer bişeyler yapmayı düşünüyorsan ve rahatının bozulmasını göze alıyorsan elini taşın altına sokmalısın.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya sen nasıl bir insansın arkadaşım? bu yazıları sen mi yazdın?

"ruhun karanlık buhranlarda " değil senin ! Binlerce yıl öncesinde kalmış. Taş devrinde.
------------
sitenden alıntılar :

"giyimini karşı cinsi tahrik edecek şekilde, tavırlarını ve konuşmalarını aşk (namussuzluk) üzerine kurmuş.."

aşk namussuzluk mudur?bu mu benzetmen?Aşk'ın kelime anlamını biliyormusun?Hiç aşık oldun mu?her aşık olan NAMUSSUZ mudur?

"Bizde onlara diyoruz ki..hele şu konuşan aşağı tabaka hayvanınada bir bak.. "

aşağı tabaka hayvanı ne oluyor?senin fikirlerin haricinde düşününleri nasıl böyle ağır bir ithanla suçlarsın?bu nasıl bölücülüktür?bu nasıl yobazlıktır?sen hangi devirden kalmışsın birader?

"Eğer piçlikle yetiştireceksen, kendinin yetiştiği gibi.. Eğil ağırlıksız köpek! diz çök efendinin önünde ve yalvar.. Karanlık geleceğinin kamçısı inmesin kafana.."

sana anlam veremiyorum..bu konunun tartışlma yeri burası değil. Ama dikkatli ol derim sana. hakkında " suç duyurusunda " bulunulabilir bu yazdıkların için..

Bu nasıl mantalitedir, nasıl fikirdir, nasıl bölücülüktür, nazıl bağnazlıktır.
Senin fikrinde olanlar değilmiydi matbaayı gavur icadı sayanlar ve bu küçük beyinler yüzünden değil midir 100 yıl geriden yaşadığımız !
Bırakın böyle ele avuca sığmayan şeyleri, fantastik fikirleri.
Devir bilim, teknoloji devridir. El oğlu uzaydan arsa alıyor, sizler hala 3 gramın muhasebesini yapıyorsunuz !
Kime ne insanların cinsel özgürlüğünden? sen kimsin ki bunu yargılıyorsun?sen kimsin ki karşı fikirde olanlara " aşağılık hayvan " diyebiliyorsun?
Beyninde kara şimşekler çakıyor senin !
Bu şimşeklerin, geçmişte nasıl " ezildiğini" tarihe bakarak anlamak çok kolay !
21. yüzyıldayız..Çocuklarımızın çağdaş ilerici, "MUASIR MEDENİYET " çizgisinde yetişmesi için çabalamalıyız !

Bırakın insanlar seçimlerini kendileri yapsın ! Bu fikirler geçmişin karanlıklarında boğuldu ! asıl UYANMASI gereken sen ve senin gibi düşünenlerdir.

Fuhuş hiç bir dinde, hiç bir ulus ta tasvip edilecek şey değildir. Ama yazıların bu amacı gütmüyor..herşey çok açık..

Kendine " dikkat et " .................ters tepmesin bu yazıların......

N

nomak78

Misafir
mesele burda zaten. bu yazdıklarına cevap vermek çok kolay. ilerlemenin yolu laboratuvarlardan geçer yataktan değil. muasır medeniyetle, fuhuşu özdeşleştirenlere bir isyan. bu sitenin üslubu tabii ki yumuşak değil. bu yazıların hepsi gerçek bir isyankar ruh haletinde yazıldı. anlamak zorunda değilsin. onaylamak zorunda değilsin. bu site geçen mart ayında kuruldu ve kurulduğundan beri şu yaptığın yorumun çok daha sertleriyle karşılaştı. en basitinden sourtimes.org isyankarerkek için yapılan yorumlara bak.

yıllarca ahlaksızlar sesini yükseltti. buda ahlaksızlara karşı yükseltilmiş bir sestir.

zaten sitenin temasını tartışacak değilim. bugüne kadar yüzbinlerce kişiye bu fikirleri ulaştırdım sessizce, kimse farketmeden. milyonlara ulaşmasını ben kaldırabilirmiyim yoksa beni harcarlar mı? sorusu burda sorulan. yoksa sitenin temasının yüzlerca masada, ploatformda hatta devlet mahfillerinde bile tartışıldığını biliyorum. binlerce destek binlercede tepki var. ben bu makasın içinde harcanmayı göze alabilecek kadar idealistmiyim? sözlerimin çarpıtılabilir mi? senin az önce yaptığın gibi.. gibi endişelerim var. yoksa o eleştirilerin hafif kaçar sitenin içeriğinin ağırlığına göre..

N

nomak78

Misafir
bunun yanında ızın

Bu nasıl mantalitedir, nasıl fikirdir, nasıl bölücülüktür, nazıl bağnazlıktır.

gibi hakaretlerle olu yazısına müdahale edilmemesini veya ızın banlanmamasını rica ediyorum

çünkü duyguların adı "öfke" bile olsa zirveye vurması bana sitenin doğru yolda olduğu hissini veriyor.

P

Paraemon

Misafir
En Son kararı kendin ver , Sonradan pişman olmayacagın bir adım at.

Sonuçta Namuslu kadın istiyoruz sloganından ; '' Bütün kadınlar namussuzdur '' gibi birşey bile çekebilirler.

N

nomak78

Misafir
haklısın. en çekindiğin nokta "çarpıtma" zaten. lafları cımbızlayıp sitenin ana temasını başka yerlere çekme. bundan çekinmesem tereddütsüz kabul ederdim. şimdi tereddütlüyüm. medyanın siyahı beyaz, beyazı siyah gibi göstermeye gücü yeter.

P

Paraemon

Misafir
Ayrıca Edit çalışmadıgı eklemek istiyorum ,

Yukarda Arkadaşın çarpıtması normal, çarpıtılmicak yazılar degil.

N

nomak78

Misafir
elbette normal. ucu kendine dokunan herkes tepki gösterecektir. bunu hesaba kattım.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki..madem bunları göze almışsın...zaman herşeyi gösterecektir..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
o zaman bende senin gibi düşünenleri " namussuz ilan edeyim ". senin mantığında olanların çocuklarını " piç " ilan edeyim. senin fikrine göre düşünen kadınları " fahişe "ilan edeyim ( söz meclisten dışarıdır.örnek veriyorum )
o zaman ne olur bu ülkenin hali? bir birimize mi girelim?öldürelim mi bir birimizi?

bırak lafı uzatmayı kardeşim..ortamı germe..zarar edersin..Bu fikirler bin yıl öncesinde kalan bağnaz - yobaz - karanlık fikirler..
sanane milletin inancından, sanene dininden.
din ve inanç, senin gibi çürük beyinlerin yüzünden " istismar " ediliyor zaten.

herkes özgürdür. laik- demokratik ve çağdaş bir Türkiye'de yaşamanın keyfini çıkarın. Müslüman bir milletiz. İslamı kimse kendine göre yorumlayamaz.
Bu ne senin küçük beyninin harcıdır, nede senin gibi düşünenlerin..

son mesajmdır..

N

nomak78

Misafir
bazılarıda böyledir işte. tartışıp bozarsın efendileşir. tartışmak istemezsin kudurur. sözlerine cevap vermenin ne kadar kolay olduğunu bilsen bilgisayarını kapatır ve giderdin. ben sana cevap vermemekte ısrarlıyım çünkü senin fikirlerin esas oldukça ilkel. sebebinine bir türlü hazmedemediğin sitede uzun uzun anlattım. hazmedemeyişinide çok iyi anlıyorum merak etme. ortamı asıl geren sen olduğun halde, benim gerdiğimi iddia etmenide çok iyi anlıyorum. senin gibiler bu siteyi hiç hazmedemediler, hazmedemiyorlar, hazmedemeyecekler. buda beni mutlu ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5