İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İtina ile Goldkey Satılık Çok Uygun Mailleri ile

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İtina ile Goldkey Satılık Çok Uygun Mailleri ile birlikte verilir açılışını ilk siz yaparsınız fiyatta yardımcı olunur gozum yukseklerde degıldır ve temiz iş yaparım sipariş üzerine istenildigi kadar alabilirm fiyatları yeterli derecede makuldür. Daha ne yapayım bılgı ıcın bana hemen ulasın...
(Not: Msn e de eklerseniz ne için eklediğinizi mutlaka belirtin ve ekledikten sonra sakın unutmayın :D)
Lütfen fiyat sorunuz...

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Bedavaya Veriyorum. Buyrun Gelin isteyen olursa vericem bedava aldigin bişeyi parayla satiyorsun.. -rep

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir konuda daha bu sekılde baltalanmıstır herkese katkılarından dolayı tesekkur edıyorum ve buradan yonetici arkadaslara sesleniyorum "Yeni ve kullanılmıs urunlerın satısı" bolumunde ürünü satanın işini baltalamanın cezası nedir lütfen şahısı bilgiğiniz gibi yapınız
saygılar...

F

fatihhk

Misafir
ConAir' Alıntı:
Ben Bedavaya Veriyorum. Buyrun Gelin isteyen olursa vericem bedava aldigin bişeyi parayla satiyorsun.. -rep

benden de sana - rep.
olayın benimle hiçbir ilgisi yok ama neden yazan kişinin konusunu baltalıyorsun.
neden bedava hesap vermeye o kadar gönüllüsün başlık açıp bedava hesap isteyen gelsin demiyorsun?
kaldıki burası alım satım bölümü.isteyen istediği şeyi bazı sınırlar çerçevesinden satabilir.
neden ben satamadım başkasıda satamasın mantığını benimsiyorsun.
vallahi hayret.:mad:

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
bir konuda daha bu sekılde baltalanmıstır herkese katkılarından dolayı tesekkur edıyorum ve buradan yonetici arkadaslara sesleniyorum "Yeni ve kullanılmıs urunlerın satısı" bolumunde ürünü satanın işini baltalamanın cezası nedir lütfen şahısı bilgiğiniz gibi yapınız
saygılar...

komik cidden komik neden insanlarin uzerinden para kazaniyorsun ki ? sende bedava aliyorsun parayla satma yerine paylaşmayi denesen ama yok illaki parayla saticaksin niye saf cok , teşekkürler -repler icin fatihkk sende mi ortaklardansin :)

F

fatihhk

Misafir
"insanların üzerinden para kazanmak" ne demek?
eğer hizmet vermek insanların üzerinden para kazanmaksa bana script yada tasarım vs. gibi elle tutulmaz malların alım-satım mantığını açıklayabilirmisiniz?
ben burada satılsın yada satılmasın diye bir fikir belirtmedim.burada bir kişi satış yapmaya çalışıyor fakat birisi gelip onun başlığının altına ben bedava veriyorum yazıyor bana bunun mantığını açıklarmısın?

insanların üzerinden para kazanmak?
goldkey hesabı normal bir şekilde herkesin sahip olabileceği birşey mi?
hayır.peki bu insan nasıl yapıyor?demekki bir şekilde emek harcayarak becerebiliyor.
bunu insanlara sağlayan kişi ister hayrına yapar ister parayla yapar.almak isteyen alır istemeyen almaz.başka bir açıklaması var mı?
çok istiyorsan açarsın başka bir başlık ücretsiz goldkey hesabı dağıtıyorum dersin insanları senin tabirinle "saf" yerine koyanları engellersin.
ama neden bu başlık altına yazılıyor.derdim bu.

tekrar ediyorum ben burada parayla satılsın yada satılmasın onu tartışmıyorum.burada bunu parayla satmak isteyen kişinin satışının engellenmesine tepki gösteriyorum.konunun benimle ilgisi yok ama hiçkimse tepki göstermezse yarın benim başımada gelir aynısı.
PM'de insanlara kötü gözle bakamıyorum demişsin ama bakış açın buradan pek öyle gözükmüyor.
saygılar...

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu tartışmaya dönücek o yuzden tamam siz haklisiniz kolay gelsin.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelıkle fatih ın dusuncesıne katılıyorum ben buna bedavaya ulassam bedavaya verırdım ama uzgunumkı benımde para harcadıgım konular var bu olayı gerceklestırırken üzgünüm o yüzden ne yazıkki ücretsiz bu hizmeti sağlayamıyorum almak isteyenler için cok makul fıyatlar sunuyorum bu olaya gercekten gonul vermıs ınsanlar var ve cokta guzel para kazanıyorlar o yuzden bu hizmeti siz forumdakilere sunmak istedim conair eğer postunu editlersen cok sevinirim satışım devam etmektedir herkese iyi haftasonları ...
(not : uyesi yuksek siteler ile banner reklam karsılıgı değişim yapabilirim)

F

fatihhk

Misafir
fatih ımın cıkmıs sanırım ar.kadas yazdın forum sildi kelimeyi.
ar.kadaşlar yanlış anlayabilir.ortak falan zannedebilirler bizi:D

A

Airborne

Misafir
Isterse bedavaya almis olsun isterse 1000€ ya. Secim onun. Kalkip zorla hesabi alin dememis. Ilgilenen ilgilenir ilgilenmeyen susar. Ama böyle kavga cikarmaktan baska birsey degil. Madem yardim seversin o zaman sende bir baslik ac ve Bedava goldkey hesabi verilir de.

Bu tavrindan dolayi ConAir sana -rep veriyorum

Kimse kimsenin ekmegiyle oynayamaz.

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Isterse bedavaya almis olsun isterse 1000€ ya. Secim onun. Kalkip zorla hesabi alin dememis. Ilgilenen ilgilenir ilgilenmeyen susar. Ama böyle kavga cikarmaktan baska birsey degil. Madem yardim seversin o zaman sende bir baslik ac ve Bedava goldkey hesabi verilir de.

Bu tavrindan dolayi ConAir sana -rep veriyorum

Kimse kimsenin ekmegiyle oynayamaz.

vermessen bi yerin duser :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet satıslarımız tum hızı ile devam etmektedir fiyat almaktan kesinlikle cekinmeyiniz goreceksiniz cok uygun oldugunu
iyi haftasonları dilerim

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mk++ adlı arkadaştan aldım ve sorunsuz çalışıyor şu an. İnşallah ödememide alırım bu ay. Aldığımda tekrar mesaj atarım size. Hesap şu an için sorunsuz çalışmaktadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5