İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İtinayla Suspend Page'li Hostların Yasağı Kaldırılır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar arkadaşlar evet yanlış duymadınız. web siteniz suspend page mi yedi. 10 dolar karşılığında sitenizin yasağı kaldırılır detay için lütfen pm atınız.

Not : kesinlikle hek değildir!

iyi çalışmalar

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Böyle bir olayı ilk defa senden duyuyorum.Ne Yapacaksın ücreti ödemediğim zaman kaldırabilecekmisin?

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaldırsanda host sağlayıcı a tüh demez heralde..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar denedim kesinlikle hile kandırma parayı alma gibi bir durum söz konusu değil. isteyen işlem gerçekleştirildikten sonra ödeme yapabilir.

cpanel de yaptım bunu diğerlerinde denemedim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben bir siteyi suspend edeyim sen de kaldır.
Nasıl yaptığını söyleme.
Deneyelim oluyorsa buraya oldu yazayım ?

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Denediğin sunucuda suspend edilen hesabın kontrol paneline giriş yapılıyorsa bu senin mucitliğin değil sunucunun acizliğidir:)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar şöyle belirteyim suspend yemiş ama ftp ve cpanel erişimi aktif olan sayfaların yasağı kaldırılır.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
.htaccessdeki kodu siiyordur da hsting sahibi enayi mi terminate edip kovar seni makinadan :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
arkadaşın bilmem ne bilmem neden aldığı hostingi suspend edip kapatmışlar fakat sistemlerinde bulunan bir açık nedeniyle panele ve diğer servislere ulaşabiliyor.

tabi suspend olayının tüm servisleri kapatmak anlamına geldiğini bilmediği için sadece anasayfası suspendli(ne demekse ?) diye bir kavram çıkarmıştır.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım suspendin tüm servisleri kapattığını biliyorum fakat sadece yayını kapatarak verilen bir suspend türü var zanettim sana belirttiğim gibi yanıldım. anasayfası suspendli demek istersen yayını durdurulmuş diğer hizmetleri süren anlamında kullandım.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben senin dediğini ana bayinin suspend edilenler sayfasına giriş olarak yorumladım. ki panele girsen bile panelden suspend kaldırılamaz. .htaccess içindeki kodlar silinerek kaldırılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5