İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

itiraf.com'un script'ini almak isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani arkadasler herkez kendince hakli harbiden toplist de oldu,
ama beles de vermem script tek tuk satiyom zaten arada yeter o bana.
isteyene yine de satarim hatta uygun fiyat bile yaparim adam ile kafada anlasirsak

www.akreptoplist.com

C

ceddin

Misafir
AkrepList' Alıntı:
yani arkadasler herkez kendince hakli harbiden toplist de oldu,
ama beles de vermem script tek tuk satiyom zaten arada yeter o bana.
isteyene yine de satarim hatta uygun fiyat bile yaparim adam ile kafada anlasirsak

www.akreptoplist.com

Scripti yapmıssın helal olsunda Bari güzel bişe yapsaydın? iyi.net zirve100 gibi.. Bunun görüntüsü cok berbat olmuş bence...

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
itiraf.com u ben size bedava verim ne uğraşıyonuz parayla shadow kardeşimiz sanki bire bir dizininden aldı : ) her yerde dağıltı bu script : )

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehhe çok komik yaa kimsenin günahını almak istemiyorum ama w-arez sitelerinden türkitiraf scriptini alıp itiraf nın tasarımı ile değiştirip para ile satıyorlar benim görüşürüm istiyen varsa bendede BELEŞ :)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare itiraf.com scripti malesef sitelerine düstü :) bu arada bunu ilk yazan shadow benim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5