İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

itiraf.com'un script'ini almak isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

-Shadow-

Misafir
itiraf.com'un script'i satılıktır. PHP ve MySQL destekli olan script 150 milyona satılıktır. Tasarımı birebir itiraf.com'un tasarımıdır. İlgilenenler lütfen benimle irtibat kursun.

Demo adresi www.niceorbad.com/itiraf

S

-Shadow-

Misafir
kardeş... senin seviyene inmemeye çalışıyorum. sen git ne işle uğraşıyorsan onunla uğraş. bunlar sana göre değil... kopya olması doğal.. herkes itiraf.com un script'ini arıyor. alın size birebir itiraf.com. kendin yazamıyorsan eğer başkalarına taş atma :) kendini rezil etme buralarda...

R

rambo

Misafir
bence adam güzel yapmış.Aynısını isteyen bir sürü kişi vardır.
akrep sen git çikolata ile uğral kardeş.

S

-Shadow-

Misafir
akrep kardeş... sen git toplistinle oyna... ok ? senin kaliten ortada. neyse sen yoluna git kardeş... ben yoluma... seninle vakit kaybetmeyeyim... daha önemli işlerim var...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
itiraf isleri eskidi birader,aynisi yapmak orjinallik degildir.toplist yaptigim islerin yaninda aha su nokta . kadar etmez:)))))
kalitemi de senden cok iyi biliyorlar golge arkadas.............

haydi iyi bayramlar size,sakın şeker toplamayı unutmayın haaa,gelin elimi de opun de paraciklar vereyim size yavrularim...

R

rambo

Misafir
bende akreplist in aynısını yazıp bedava dağıtayım en iyisi.Yurdum gençliği toplist açsın

M

MafyaDizisi

Misafir
yaw şu scripti bedava verseniz ne olur allah aşkına... :))

zaten kimse satın almıyordur bedava ver bak nasıl kapışılır şu itiraf.com scripti

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya abi neyi tartışıorsunuz siz ya.İtiraf comun scriptini alan bide ziyaretci toplamak zorunda.İşe yara kalıcı ziyaretci çok zor bu devirde.itiraf.com varken millet niye ahmetin mehmetin itiraf sitesine girsin.Dünyadada google gibi bi sistem kurulsa sanıomusunuzki googlen hitlerini yakalıcak.100 de birini yakalayamaz.Akrepin TopListine gelince.Onunda bisürü takliti benzeri var piyasada.Niye topliste veya herhangi bir scripte para vereyimki.Elimde 1000 e yakın script var.Paralı parasız elimde.Kullanıorum işte.Ne olursa olsun arkanızda sağlam reklam ekibi yoksa hiç girmeyin taklit işlere.Bugünlerde www.tiklakazan.tk yı takip ediyorum.Helal olsun arkadaşa. %100 kendi eseri ve değil tr de dünyada eşi benzeri yoq.Aynı işi yapanı var fakat onunkinin tasarım ve ek özellikleri ile dünyada tek.Ona özgü.Böle projeler yapın.Ben yazamam php fakat fikrim bu.Böyle olursa yapanıda kullananıda takdir etmek boynumuzun borcu.Ama ne itiraf nede toplist scriptleri para yapmaz.Potansiyel artık yoq.Bedava dağıtın scriptlerinizi koyun reklam veya text reklamınızı iframe olarak hiç olmazsa cpm veya olur diosanız cpc olarak para kazanın ki onda bile üye toplamanız baya kasar.Arkanız kalın olmalı :) Hadi size kolay gelsin.Bu benim şahsi fikirlerim emek harcayan herkesin hakkını sonuna kadar alması dileğiyle :)

M

MafyaDizisi

Misafir
yaw belki ben itiraf için kullanmayacağım nerden biliyorsun..

senin de dediğin gibi itiraf.com varken niye bizim itiraf sitelerine girsinler.

Ben itiraf değil başka bir şekilde kullanmak istiyorum bu scripti ve bana lazım.

AMA BEDAVA OLMASI LAZIM :))))

S

-Shadow-

Misafir
Herşeyi o kadar basit düşünüyorsunuz ki...

Mevcut işlerde alınan paralar ürünün fiyatı için değil ona verilecek destek için alınır. Şöyleki bizler bu script'ten 100 milyon aldığımız zaman buna devamlı olarak vereceğimiz destek için toptan para alınmaktadır. Pazarlama sisteminin ana prensipi budur...

Bu script'i ücretsiz dağıtamayız. Bizler bu işten ekmek yiyoruz. Zevkine yapmıyoruz anlayacağınız. Ayrıca ücretsiz verdiğimizde bu satmaya kalkacak insanlarıda unutmayalım...

Türkiyede herşey bedava olsun, hiçbirşeyle uğraşmayalım. Armut piş azıma düş... :)

Ayrıca bu script'i taklit vs diye yorumda bulunmayın. Genel ihtiyaçtan ötürü bu yazıldı. Bize gelen müşterilerimiz genelde itiraf.com'un aynısını istiyorlardı. Bizlerde tasarımı ve alt yapısını birebir yazdık. Bunda yanlış birşey göremiyorum ayrıca...

İyi çalışmalar...

S

-Shadow-

Misafir
Ayrıca yukarda bi arkadaşımız nasıl olsa kimse almıyordur diyor. Sen almayabilirsin fakat bunu satın alan 7 adet müşterimiz vardır. Ve bugün 1 tane daha satıldı.

oylebirisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taklitcilik

Ewt bende akrepe sonuna kadar katılıyorum.eger bir itiraf portalı yapacaksan itiraf.comun kullandıgı tasarım ve scriptin aynını kopya edecegin yere daha kaliteli bir itiraf scripti yazabilirdin.tabi bu yazdıgın scriptte çok güzel herkes yapamaz fakat taklit güzel birşey değil diyorum ben yinede eline saglık.

C

chemeng

Misafir
valla script orjinaline çok benziyor. ama yine de büyük bir emek olduğu kesin. isteyen versin parasını alsın, tartışmaya gerek yok.

bu arada shadow istek üzerine script yazıyormusun?

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chemeng istedigin programı yazabilirim php ve mySQL ile..
bana PM ile ulaş ilgilenirsen .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5