İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İtiraf edin hanginiz yaptınız

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Off ya tamam tamam sizden de bişey saklanmıyor şaka yapalım dedik :D

Şaka he ben anlamam site çökertmekten falan :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uğurluoğlu, "Aynı serverdan hizmet alan 127 web sitesi de çöktü. Bu nedenle Amerikalı şirket şuanda bizim yayınımızı durdurdu" dedi.

RTÜK başkanı şimdi foruma girip "Bu şirketten sakın host almayın server çöktü diye sitemizi kapattılar mail attık ilgilenmediler ayrıca bana MSN'de inek dedi 10$ fazla verin adam gibi host alın" die topic açarsa.. rep veririm :p

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D:D hehehe.Al sana rep.Beni güldürdün rep te seni güldürür belki :D

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RTÜK başkanı şimdi foruma girip "Bu şirketten sakın host almayın server çöktü diye sitemizi kapattılar mail attık ilgilenmediler ayrıca bana MSN'de inek dedi 10$ fazla verin adam gibi host alın" die topic açarsa.. rep veririm :p

süper ya adamlar koskoca rütük yurt dışından bi serverda 127 site ile aynı yeri paylaşıyor :)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

:D güzeldi dostum

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çöken rtük sitesi gerçek olan rtuk sitesi değil (rtuk.tv). En çokta onlara yaradı bir anket açtılar iki günde meşhur oldular. Gelecek pagerank leride yanlarına kâr kalacak :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ya yazık olmuş :D

ismi güzel ama rtük ün her icraatında bir parsa toplarlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5