İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İtiraf ,Yorum , Beklenti vs.???

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Yine kendi tasarımım ve kendi kodlamam olan bu sitede sizce neler olmalı sonuçta rakip çok büyük onu elemek gibi bir niyetim yok zaten çok zor. bu nedenle daha iyi ve kullanışlı bir sistem yapmam gerekli...

www.itirafs.com

site bu sizce neler olmalı şu anda nasıl sonrasına neler koyarız. vs. yorum , öneri, ve bekletilerinizi ne şimdiden teşekkür ediyorum.

itirafda edebilirsiniz arada :D

S

Senbul

Misafir
Acıkcaı bu itiraf siteleri hiç ilgimi cekmedi ; daha 1 tane itiraf okumus değilimdir.Ama cok populer.

Tasarımda cok bosluklar var sagda solda ve ust taraf cok bos duruyor.

Basarılar ;

Ayrıca konuyu yanlıs yere acmıssın.

H

hengame

Misafir
güzel site itirafları okudum güzeLDi genelde eg-zotik itiraflar olurdu biraz cidi itiraflar olsun yalan bu denmesin. tasarım gayet güzel kolay gelsin

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
at yalanı inananın a... slogana bak ne kadar büyük bir site olacağını hayal et

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım okumayıda bilmiyorsun :) neyse sen takıl ;) bu güne kadar hep takılmışsın zaten

S

SoruForum.Com

Misafir
Mustafa; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 12; Nerden: İstanbul
itiraf ediyorum ki bu site çok güzel.bu siteye itiiraf yazmak için kendimi zorluyorum ama birşey bulamayınca ben de bunu yazıyım dedim.Soyturk ALLAH senden razı olsun bu siteye içimizi döküyoruz yaw.

raull; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22; Nerden: Sakarya
itiraf ediyorumm evet evet evet evet ^o) neydı ya allah allah ya ne itiraf edeceğimi unutum:((((((((((((((((((((( :)))))))))

Ciddiyetten biraz uzak durmuyormu sizce?

C

cappytoi

Misafir
ben de itiraf ediyorum sitenin üst taraf dışında kalanını griye boyaman yaramamış. renklerdirmeyi deneyin. gri çok itici oluyor. özellikle koyuları.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanla yoluna girer güzel bi oluşum ama bence menü kısmındaki renklendirmeye bi el at derim... menüye bakarken gözüm bulandı :) başarılar...

hı bide sanırım sitedeki bi kaç itirafı okuyayım dedim 3ncüde uykum geldi itiraf edemeden geçemicem....

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SoruForum.Com' Alıntı:
Mustafa; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 12; Nerden: İstanbul
itiraf ediyorum ki bu site çok güzel.bu siteye itiiraf yazmak için kendimi zorluyorum ama birşey bulamayınca ben de bunu yazıyım dedim.Soyturk ALLAH senden razı olsun bu siteye içimizi döküyoruz yaw.

raull; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22; Nerden: Sakarya
itiraf ediyorumm evet evet evet evet ^o) neydı ya allah allah ya ne itiraf edeceğimi unutum:((((((((((((((((((((( :)))))))))

Ciddiyetten biraz uzak durmuyormu sizce?

Zaten İtiraf Sitesi Böyle Bir Siteden Ne Kadar Ciddiyet Bekleyebilirizki?? Yorum İçin Teşekkür Ederim.

Arkadaşlar Hepinizin Yorumu için teşekkür ederim Renklendirme İle İlgileneceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5