İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İxirle.Com

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar..

İxirle.Com Artık Beta Olarak Açılmıştır. İxirle.Com Forumuna Açtığınız Her Konu Size Para Olarak Gelir Sağlar. İxirle.Com Size Adsense Hesabınız İle 100% Garantili Gelir Elde Etme İmkanı Sunuyor. Kayıt Olurken Adsense Pub Kodunuzu Yazarsanız Konularınızda Ve Profil Sayfanızda Adsense Reklamınız Çıkar. Ne Kadar Çok Konu Açarsanız Okadar Çok Gelir İmkanı Sağlarsınız. İxirle.Com Şuanda (Beta) Olarak Yayın Hayatına Başlamıştır Çok Yakında Gelişerek Sizlere Dahada Çok Kazanmanız İçin Kapalarını Sonuna Kadar Açaçaktır. Bizi Takip Etmye Devam Edin Kazançlı Çıkın.

Saygılarla..
İxirle.Com (Beta) / Yönetimi

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş url şeklinde koymamış ben koyayım bari :) http://www.ixirle.com/ixir/

Bu arada yaratıcı bir sistem ancak pek rağbet göreceğini sanmıyorum çünkü bir sitede aynı sayfada 2 farklı adsense hesabı kodlarının bulunması ban sebebi diye biliyorum :)

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş url şeklinde koymamış ben koyayım bari :) http://www.ixirle.com/ixir/

Bu arada yaratıcı bir sistem ancak pek rağbet göreceğini sanmıyorum çünkü bir sitede aynı sayfada 2 farklı adsense hesabı kodlarının bulunması ban sebebi diye biliyorum :)

url bilerek koymadım reklam olmasın diye biraz tanıtım olarak göstermek istedim ama yinede koyduğunuz için teşekkürler. yorumun içinde teşekkürler ama adsenseyi istediğin kadar sayfada göstere biliyosun öyle olmasa saten kanallar olmazdı ayrıca adsense destek bölümünde yan kendi ayfalarında yazıyor istediğiniz kadar sayfada kod koya bilirsinizz diye isteye link vere bilirim yorumuun için tekrar teşekkürler..

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama tek domain içinde fazlaca farklı kişiye ait kodlar olcak.

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
url bilerek koymadım reklam olmasın diye biraz tanıtım olarak göstermek istedim ama yinede koyduğunuz için teşekkürler. yorumun içinde teşekkürler ama adsenseyi istediğin kadar sayfada göstere biliyosun öyle olmasa saten kanallar olmazdı ayrıca adsense destek bölümünde yan kendi ayfalarında yazıyor istediğiniz kadar sayfada kod koya bilirsinizz diye isteye link vere bilirim yorumuun için tekrar teşekkürler..

Farklı hesapların kodlarına da izin veriyorlarsa birşey diyemem ancak bir ara ortağımla muhabbet geçmişti ban sebebi demişti bende emin değilim onu da belirteyim :)

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet amasadece 1 sayfada 1 kişiye ayit kod olcak aynı safada 1 kişinin kodundan fazla kod olmucak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5