İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ixwebhosting.com Nasıl Bilirsiniz ? Windows

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Windows Hosting arayışına girdim yine. Çok site bulmuş olsamda bunun özellikleri cazip geldi. Özellikle 8 tane ip adresi veriyor olması güzel.

Kullananınız var mı hiç bu siteyi ?

www.ixwebhosting.com

quadro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakın ola bu firmadan host filan alıyım deme

ben ooo hataya düştüm ... mysql serverları beş para etmez wordpress filan kurarsan günün çoğunda site görüntülenemiyor ..

hatta mesajlaştık adamlarla güya tehdit olarak görüp ip adreslerimizi engelliyorlar mış böle saçma bir cevap yazdılar ..

yönetim paneli de berbat .. bluehost yada theplanet ten server al .. 71 usd şu an girmiş durumda bana ..

türkiye lokasyonlu bi sunucudaydım daha önce 2 ay olmadan bi sürü sorun çıkmıştı bu şerefsizler daha beter .. www.ixwebhosting.com ' den uzak durun arkadaşlar ..

http://www.kursatsenturk.com

Hala şu an ixwebhosting' de barınıyor ama yakında yeni bi sunucuya geçeçem ama türkiye lokasyonlu bulursam ...

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende reseller almayı düşünüyorum ancak quadro www.ixwebhosting.com hakkındaki yazınızı anlayamadım. Başka forumlarada baktım hiç olumsuz bi yanıt göremedim. Şimdi alacaktım hemde şimdi kararsız kaldım...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://forum.zoque.net/web-hosting-domain/27477-yurtdisi-hosting-tavsiyesi/
burada şuanda ixwebhosting.com u tavsiye ediyor birisi şiddetle..

Ama sıkıntı şurada.. Aldım mı business paketini almam gerek yani ortanca paket. Onu alabilmek için de yıllık ödemek mecburi.. Veya aylık ödemek istersem 30 dolar setup parası vermem gerekiyor. O yüzden iyi araştırmak gerek. Ama ajax ve asp.net 3.5 u desteklemediği için soğudum.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ixwebhosting.com dünyanın en büyüklerinden biridir. Spam, yasadışı içerik, yüksek cpu/ram kullanımı olmadıkça gül gibi hizmet alabilirsin.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MsSql de dışarıdan bağlanmaya izin veriyorlar mı ?
Şuandaki hosting şirketim mybb ve phpbb forumlarını iki sitemde kullanıyorum diye yüksek cpu kullandığımı söylüyor. Üstelik günlük tekil hitim sadece 3000 kişi. Sitelerim devamlı services unavailable hatası veriyor. Aynı sorunu acaba ixwebhosting.com da da yaşar mıyım diye endişeleniyorum.

mocos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ixwebhosting-com nasıl bilirsiniz?

Sakın ama sakın bulaşmayın, paranızı resmen çöpe atarsınız!
VPS satın aldım ve bir hafta oldu hala açmadılar, kaç defa aradım ve ücret iadesi istedim, bizi sizi arayacağız deyip kapatıyorlar.

Arkadaşlar sakın buluşmayın dolandırıcı bunlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5