İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi bir adres gerekli...

D

delircem

Misafir
Merhaba, arkadaşlar bana tıklama başına iyi para verebilecek bir firma lazım. Bilen arkaşlar yazarsa şimdiden teşekkur ederim.

Not: Kitapyurdu.com ve hostbul.net dışında olsun:)

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler artik bence userlarin ne yazdigini okumadan cevap (reklam) yazmaya basladik arkadas ""tıklama başına"" ifadesini kullanmis ben de acaba varmi diye gidip baktim . Bosu bosuna diger arkadaslar da bakmasin. Sen de nereye ne yazdigina dikkat et!.

Ali.

S

serbil

Misafir
Özür dilerim kötü bir niyetim yada reklam gibi bir amacım yoktu.uyarın için teşekkürler.Ali

S

sitemerkezi.net

Misafir
İnternet sektörünün büyümesiyle bu tür siteler yok denecek kadar azaldılar, maliyetin altından kalkamayacakları bir boyut oluştu, yurt dışında bir kaç tane olabilir ama ödeme olur mu olmaz mı nedir ne değildir bilmiyorum, bence getirisi olacak bir şey değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5