İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyi bir bedava host arıyorum,bulamadım gitti :(

P

PeterPan

Misafir
Bedava hosting veren bir site arıyorum,en az 1 gb aylık bantgenişliği sağlamalı,flash dosyası ekleyebilmeliyim siteye,web üzerinden siteyi upload edebilmeliyim...
Aradığım özellikler bunlar,fakat birtürlü bulamadım,bu forumda da aramaya yapıp 3-4 tanesine girdim fakat çalışmadılar.Google'dan arayıp girdiklerimse, bedava diyorlar giriyorum sonra da önceden aldığınız host'u seçin ayarlayın falan diyor,yeni host için para istiyor,bense tamamen bedava istiyorum,angelfire'ı deniyorum fakat kaydolurken yarısındayken aşağıya yazdığım hatayı veriyor,üye olamadım gitti...Geocities'in ise bantgenişliği az gibime geliyor...

"Greetings! If you landed here, you probably accidentally requested a page which has changed or no longer exists. But don't fret; the solution is simple:
Go to the "log in" page.

Then click your browser reload button.
If you land here several times and nothing is working, click here. "

P

php12.com

Misafir
siten insanlığa faydalı bir siteyse ben sana ücretsiz host veririm. reklamsız

sitenin teması ne?

F

fenerli

Misafir
2,3 gün daha sabret dns ayarlarımız güncellensin www.port.tc (eylülde aktif olacaktı, araya ticari bir proje girdiği için 4 aydır sistem beklemede idi)

php,mysql,ftp 50 mb. alan, 1gb. band genişliği, isim.port.tc şeklinde subdomain kullanımı ( absürt, w*arez gibi sitelere izin verilmiyor ve türkçe içerik olacak)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5