İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi bir reklam tarzı, ya satarsam.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu mesaja bi anlam veremedim.
ama boynumuzda kıldan ince, dialer tartısmalarının buyudugu ve mod arkadasların kafasına gore hareket etmeye basladıgı bu modayı siddetle kınıyorum.

Neden sansür olayına girdiniz anlamıs degilim, benim actıgım konuda sansürlenecek ne var gercekten merak ediyorum.

al-sat bölümünün reklam amacı ile kullanılmasının ne sakıncası var???
o zaman o bölümü kaldırın kimse reklam yapmasın....

p.s: özelime mesaj geldi, domain hakkında görüsmek istyenler.
satmayacam dedim, ciddi degildi yani

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
drstranger' Alıntı:
dialer tartısmalarının buyudugu ............kınıyorum.

Dialer Tartışmacılarını mı kınıyorsunuz anlayamadık.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kınıyorum

Haymac' Alıntı:
Dialer Tartışmacılarını mı kınıyorsunuz anlayamadık.

Forumdaki ilgili yazıları sansürleyen-kitleyen yada silen anlayası kınıyorum.

hatta bu arkadaslar hoslarına gitmeyen her konuyu da kafalarına göre kitliyor..

al-sat bölümünde actıgım konu kitlenmis, son gunlerde bu sansür olayı cok arttı, ki mantıklı bi acıklaması bile yok. simdi reklam yapmıs olmayım gene bu yazıda sansürlenebilir ki-aksama kalmaz o da olur diye dusunuyorum
forumun tadı kacıyor

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al-sat bölümünün reklam amacı ile kullanılmasının ne sakıncası var???
bahsettigin konuda satış ile alakalı birşey yoktu ben neden başkalarının eglence için açtıgı topiclerde vakit kaybedegim ki?
varsa komik bişey açar topigi başka yerde

amacım iyineti savuunmak deil kednimi savunuyorum

G

guajira

Misafir
~Aykut' Alıntı:
bahsettigin konuda satış ile alakalı birşey yoktu ben neden başkalarının eglence için açtıgı topiclerde vakit kaybedegim ki?

Topiği en azından domaininin fiyatı hakkında fikir sahibi olabilmek için açmış. ne var bunda?

B

besiktaslim

Misafir
~Aykut' Alıntı:

aykut senin moderator bölümüne yazdıklarını okuyup vakit kaybedecek kişiler ne yapacak ozaman (bende bunlardan birisiyim ?)
bunu yazmak için %100 bilgi mesajı attığını düşünmek gerekirki hiç sanmıyorum.

İlgili Bölüm Adı
Al sat ilan reklam buy sell advertise

bunu yazıyorsanız bu arkadaş alır satar reklamını yapar bu hakkı tanıyorsunuz değilmi ? bence başlık açılmalı ;)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
başlık açılmalı ama doğru yere ve doğru şekilde. fiyat almak isterseniz webmaster genelde tahmini ederi sorulabilir. ama ya tutarsa, ya alan olursa mantığı ile Al sat ilan reklam bölümüne eder soran başlık açılması yanlış...

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
800-900 tekil, pr 4
ancak giderek artan populerite ve ziyaretci sayısı

1000 civarı cogul

ve bir yawhoo olmak evet arkadaslar tekliflerinizi bekliyorum,

eglenmek icin yapıyorum ama ciddi olarak degerlendirin ve cevap lutfen.

ben burada fiyat araştırması yapılan bir yazı olarak göremiyorum.
illaki orada satış yapılacak ama dikkat ediniz.

eglenmek icin açtım diyor .

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainime su an 10.000 dolar da verseniz satmam arkadasım, sadece insanlar bu domain hakkında ne kadar fiyat dusunuyor bilmek istedim,

ve domainin sahibi ben olduguma göre ileriki yıllar icin fiyat belirlemesi yapmanın sansüre uğramasını hala anlayabilmiş degilim..

sonucta orada satısa cıkacagi soylenen pek cok domaninde satılacagını en azından bu forumdan alıcı bulabilecegini tahmin etmiyorum.

bence son gunlerde zırt-pırt acılan domainimi satmak istiyorum topiclerini de kapayın, cunku onlarda bir nevi isimlerini belirterek reklam yapıyorlar.

konuyu uzatmaya gerek yok,

ben bu lafların altında gene yawhoo.net e karsı imalı birseyler seziyorum,
merak etmeyin yakında kim oldugumuz ne oldugumuz tasdiklenecek...

herkese ii çalışmalar

T

Turkyurdu.org

Misafir
drstranger' Alıntı:

Bu gibi sozlere binaen bircok kisi gibi bende yawhoo.netteki cocuklar basarili olurlar insallah dedim. Ama her gun sirf isim gorunecek diye acilan "Sizce yawhoo.net ...?" , "Acaba yawhoo.net......?" tarzi yazilar bunaltmisti. Ama yinede bir amac oldugunu dusunup , yine sustum. Fakat yukaridaki tavrin hep sabit kaldi. Yagmurdan nem kapar gibi. neden hep suphe icine dusuyorsun insanlarin menfi elestirileri oldugunda? ve direk olarak cumleler kurup savunmak yerine
drstranger' Alıntı:
seklinde savunmaya gecmeyi tercih ediyorsun anlamis degilim. Bir kampanya ise, bir yarisma ise, bitis tarihini soylersiniz "merak eden" kamuoyuna. Merak etmeyenlerinde oldugunu hatirlayip reklam taktiginizi degistirirsiniz. Aksi halde en som bu konu basliginda oldugu gibi antipati kazanirsiniz.

Iyi Calismalar.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkyurdu.org' Alıntı:
Bu gibi sozlere binaen bircok kisi gibi bende yawhoo.netteki cocuklar basarili olurlar insallah dedim. Ama her gun sirf isim gorunecek diye acilan "Sizce yawhoo.net ...?" , "Acaba yawhoo.net......?" tarzi yazilar bunaltmisti. Ama yinede bir amac oldugunu dusunup , yine sustum. Fakat yukaridaki tavrin hep sabit kaldi. Yagmurdan nem kapar gibi. neden hep suphe icine dusuyorsun insanlarin menfi elestirileri oldugunda? ve direk olarak cumleler kurup savunmak yerine

seklinde savunmaya gecmeyi tercih ediyorsun anlamis degilim. Bir kampanya ise, bir yarisma ise, bitis tarihini soylersiniz "merak eden" kamuoyuna. Merak etmeyenlerinde oldugunu hatirlayip reklam taktiginizi degistirirsiniz. Aksi halde en som bu konu basliginda oldugu gibi antipati kazanirsiniz.

Iyi Calismalar.

arkadasım, cevabın yani tarih meselesi zaten sitemde mevcut, basinda biz bölümünü inceleyiniz lütfen, kurallar bölümüde bakınız

forumun toplumsal amaclı olarak kullanıldıgını savunan bir insanım, herkes duygularını dusuncelerini fikirlerini seviyeli bi sekilde tartısabilmeli,
kimsenin reklam yada halkla iliskiler calısmasını görmek istemiyor iseniz
bu forumlarında olmaması lazım.

yurtdısındaki forumları benzer öenekleri görebilmek acısından takip etmenizi öneririm.

saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5