İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyi gelir için

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İyi gelir için bir site üzerinde yoğunlaşıp zamana bırakarak güzel paralar elde etmekmi sizce daha mantıkldır yoksa 10 - 20 tane site açıp 3kuruş ondan 5kuruş bundan mantığı ile ilerlemekmi daha avantajlıdır?

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
İyi gelir üzerinde yoğunlaşmak. 3 ay önce aynı fikri benimsedim. sonra yetişemiyorsun sitelere. Domainlerin hepsini sattım. Tek bir site ile devam etmek daha iyi. Zevkli de oluyor :)

T

trgy

Misafir
2 adet site açacaksın ikisi de aynı şeylerden oluşacak. Bir tanesi sevilmeye bilir google tarafından bir tanesi sevilebilir. Tek bir site ile girmekte işe büyük bir risktir tutmama olasılığı artar.

HEADMAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 adet site açacaksın ikisi de aynı şeylerden oluşacak. Bir tanesi sevilmeye bilir google tarafından bir tanesi sevilebilir. Tek bir site ile girmekte işe büyük bir risktir tutmama olasılığı artar.

Katılıyorum, sitelerinizi hep aynı sektörde açarsanız birbirine link verdiğinde de çok faydasını görürsünüz. Ayrıca büyük bir site açarsanız zamanla ziyaretçiler sık kullanılanlara ekler, rss abonesi olur vs. Böylelikle ziyaretçilerin arama motorlarından gelmesini beklemeye mahkum olmazsınız.

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kendı çalışma yöntemimden azıcık bahsedeyim bazı site içerikleri vardır mesela kazanacağından eminsindir otutur bir plan yaparsın. a konusundaki site bana 3 ay en kötü 10 dolar getirir bunu test edersin doğruluğunu kendin onaylarsın, ondan sonra açarsın a1 nedir maliyet 20 dolar 3 ayda 10dolar ise 6ayda 20 dolar yılda 40 dolar getiresi var bundan eminsen başlarsın siteyi yapmaya düzene girdikçe yenisini girersin. her site tutmaz belki ama bu şekilde başarıya ulaşman muhtemel ben bu şekilde çok zincir site kurdum ama planlı gidiyorum misal 1 yıl da 50.oyun sitesini açmak üzereyim eğer zamanım olsaydı 200 de olmuştu tabi bununla beraber bir de ana sitem var her gün ona kasarım en tepeye ulaşana kadar :) sende eline saglam bir site al yaninda da cerez olarak digerleri ile ugras

Kolay Gelsin.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sitelerinden gelir bekliyorsan önerim; en az 3 tane sağlam site ve çok tane de alt site oluşturmalısın.

X

Xman

Misafir
İyi gelir birazda şans işi, bazen her iki şıkkıda deneseniz gelir elde edemiyebilirsiniz, bazende öylesine açtığınız site size çok güzel paralar kazandırabilir.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İyi gelir birazda şans işi, bazen her iki şıkkıda deneseniz gelir elde edemiyebilirsiniz, bazende öylesine açtığınız site size çok güzel paralar kazandırabilir.

Şansa inanıyorsanız zaten gelir elde edemezsiniz, şansı kendiniz yaratmalısınız

Soruyu uygulamak için değil, genel yapılanı öğrenmek amacı ile sordum.

E

Ephitet

Misafir
O kadar çok insan var ki bilmediği konularda site yapmaya çalışan. Aslında bu, konunun ehli insanlar için çok avantajlı bir durum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5