İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi.net adminleri bakabilirmi ?

Y

YonverCom

Misafir
Ben domainimi kayıt yaptım. ama başlık "Bedaba Domain" olarak girilmiş oysaki "Bedava Domain" olacaktı ve bunu değişemiyorum. YARDIM.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
YonverCom' Alıntı:
Beden domainimi kayıt yaptım. ama başlık "Bedaba Domain" olarak girilmiş oysaki "Bedava Domain" olacaktı ve bunu değişemiyorum. YARDIM.

Soruyu anlayan varsa lutfen aciklasin bende cevap veriyim.

T

türkelit

Misafir
A..gut!
Anlamamak için kendini çokmu kastın "iyinetadmin"
Noktaları siz doldurun.

B

besiktaslim

Misafir
YonverCom' Alıntı:
Ben domainimi kayıt yaptım. ama başlık "Bedaba Domain" olarak girilmiş oysaki "Bedava Domain" olacaktı ve bunu değişemiyorum. YARDIM.

nereye kaydettin !? çorum fatsa karsta biyerleremi register ederkenmi yanlış yaptın.

bende alt mesajları okuyana kadar anlamadım ondan soruyorum.

www.iyinet.com solda üye girişi var kullanıcı adını ve şifreni kafadan atmadıysan üye girişi yaparak düzenleyebilirsin istediğini..

G

guajira

Misafir
üstüne fazla gitmeyin yaw. olabiliyor böyle şeyler insanlık hali. ben mesajı ilk okuduğumda anladım, bilgiler eksikte olsa.

Y

YonverCom

Misafir
pişman oldum mesaj attığımada sitelerimi burada tuttuğumada. bence kendinize ceki düzen verin. Aslında bu hepimizde var herkes bu tür forumlarda birilerinin acıklarını yakalamayı , güçlünün yanında görünmeyi çok seviyorlar. :) eywallah

B

besiktaslim

Misafir
güçlünün değil haklının diyelim

+ forumları dolaş istersen bu dediğinin tersini görebilirsin ;)

kolay gelsin .,,.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Soru sorarken cevap almayi istemeniz ne kadar normal ise, sorunuzu yazdiktan sonra mesajinizi da okuyup kontrol etmeniz de o kadar gereklidir. Yapacaginiz kontrol sorunuzun anlasilirligini arttiracak ve sorunuza daha hizli ve tutarli cevap verilmesini saglayacaktir. Usenmeyin yazdiginizi postalamadan once okuyun.

Ben bu sorunun su sekilde sorulmasini beklerdim:

Ben sitemi iyinet e kayit ettim.
Site adresim ....
Kayit esnasinda site ismini "Bedaba Domain" olarak girilmiş oysaki site ismi "Bedava Domain" olacaktı ve bunu değiştiremiyorum.
YARDIM.

Cevap:
www.iyinet.com dan uye bilgilerinize login olun. Sitelerim bolumunden istediginiz degisikligi yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5