İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyi Net Eskişehir Buluşması

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozel bi buluşma değildi herkes şansa geldi :D ne hikmetse hepsi aynı gün geldi. Kızlar hakkındaki yazılara gelince ben ilgilenmedim zaten biz sözlü adamız yakışmaz :D

ya birak yaa kızların yanında bana telefon gelince senin halin hiç gözümün önünden gitmiyor bir kızardın bir morardın böyle şaştım kaldım...

çağrıda bana sen dikkat et otobüsü kaçıracaksın kızlar baktı birseye bencemiyor kaçacak bende bari ayıp olmasın yeni tanıştık. beni ali barıksın sen burda kızların yanında kal ali sonra gelir. muhabbete devam edersiniz... ama kardesime helal olsun :) bosa kürek çekmez gladiator..

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem buLu$uyorsunuz daha atraksiyon yapalım abi,
dost konağına fln gidelim
yada doors yani 222 fLn yapalım abiler (;
gittiğinizde yazın foruma yada p.m. atın es es bulu$ması var diye.
olmuyor ama
protesto edecem bak sizi :D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eskişehirde kimle var şimdi yazsın bi aşşa yarın bişeler yapalım :)

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hehe sağol dostum yarın akşam yola çıkıcam tekrar gelirsin sana gerisini anlatırım :)

zevkle dinlemek isterim dostum ama gelemem bu aralar ajanstan acayip sıkıstıyorlar.. isler falan fıstık :) insallah baska sefere nasılsa ordasın :) o zaman yine dağıtırız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5