İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyi Net Eskişehir Buluşması

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsngr (bizden biri)
gladiator ( vital bilgisayar reklam MÜDÜRÜ)
ve ben (gariban)

Çok Komik olaylar oldu.. en kısasından dsngr nin evinde kaldık ve bir süre sonra gladiator evden kovdu sonra baska bir arkadasın anahtarını verdik orda kalmaya gitti daha sonra kapıyı açamamışlar bize telefon açtılar meğerse baskasının kapısını zorluyorlarmıs bir üst kata çıkın dedik kapıyı açıp içeri girmişler elektrikler olmadığı için içerde çin falan var deyip evden çıkmıslar sonrada kapıyı zorladılar diye apartmanın güvenlik görevlisi bunları görünce peşlerinden koşmuş. aksam saat 2 gibi ufak bir spor yapmıslar 2 dakikada arabaya kosma olimpiyatını en önde bitirdiler.. sonra yine dsngr evine geldiler yine gladiator girmem demiş eve sonra dsngr assağıya inmis gel olum demis yok kral ben gelmiycem burda yatarım arabanın içinde heralde biraz kıçı donduktan sonra yukariya çıkmıs...

ama sunu anladım ki harbiden kral çocuk gladiator
dsngr zaten hiç sormayın..
cafede bende gider ayak salaklığımı yaptım.

aksama doğru saat 4:30 gibi dsngr beni otogara kadar bıraktı eve dönmek için otobüse bindim ve gladiatorü cafede 3 kızla biraktık... yanlız bir kızın gözleri. biraz şaşıydı.. (bi gözü kak gidelim diyor öteki dur bok yeme otur :) )

ben bunları yarın foruma yazıcam dediğimde gladiator beni tehtid etti seni banlatırım olum anlatırsan :)

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en kısasından dsngr nin evinde kaldık ve bir süre sonra gladiator evden kovdu sonra baska bir arkadasın anahtarını verdik orda kalmaya gitti daha sonra kapıyı açamamışlar bize telefon açtılar meğerse baskasının kapısını zorluyorlarmıs
iyiki ev sahibi falan farkına varmadı yoksa.. bilemiyorum :) hoş bir anı..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Olayda yanlış anlatılmalar var , kovuldugum ev zaten dsgnr la ortak evimiz : ) Bir lafın üstüne giderim dedim inatlaştık bende gittim yanımdaki eleman cin peri muhabbetinden korktu ayrıca ben koşmadım : ) Kız konusunda dedikleri doğru kız şaşıydı bana mı bakıyordu yoksa ali ye mi anlamış değilim. Maco o akşamın devamını anlatıcam sana yıkılıcan :) Neyse şimdilik bu kadar 3 günde Samsun Çorum Ankara Eskişehir gezdik geldik. Yeni geldim eve uyucam bye bye...

Hatalı yerler çok düzeltmeye vaktim yok :)

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi koptum ben yaaa kız aliye bakıyordur yanlıs dislerine hayran kaldım kızın :) yanlız kız kardesine yazıldım ama malum vaktim yoktu :) olsaydı biliyorsun yoksa bosa kürek çekmeyiz biliyoorsun dsngr yanlız olayı vallahi çözmüs karı kız top :) hiçbirsey kaçmıyor adamdan

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Buda 222 hayal kahvesi falan yapsaydınız be abi
allahbilir adalar doktorlar takılmışsınızdır :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
2 senem geçti kardeş gidecegim yerlere gittim sağol ;)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BUDA ya gittik :p şaka bi yana ben milleti evden kovdum sadece ( Glali sen daja ortak değilsin hele bi gel =) )

ozel bi buluşma değildi herkes şansa geldi :D ne hikmetse hepsi aynı gün geldi. Kızlar hakkındaki yazılara gelince ben ilgilenmedim zaten biz sözlü adamız yakışmaz :D

başka gelecek varsa evim açıktır arkadaşlar

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskişehir li Olarak Utanıyorum sizden :)

Koca Şehirde gidecek yer bulamadınız mı sorması ayıp

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla alayınıza aşkolsun diyorum insan bi forumdan ozel mesaj atar cağırır bana 1,5 saatlik yol eskişehir desenize buyuk muhabbet kacırdık :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5