İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi.net gibi bir toplist scripti lazım...

C

ceddin

Misafir
iyi.net gibi kaliteli bir toplist lazım. 2000-3000 üyede bile site hızlı acılacak ve kasmayacak bir sistem. Eğer yapabilecek olan varsa benle iletişime geçsin.

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bizde Sanalist.net Var Bir bak.. suan bizde caliştiriyoruz.. Sorun yok istatistik kismi hazirlaniyor.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Zaten su an kullandıgım elmasgunese ait :) ama iyi.netinki daha hoş gibime geldi..

S

SempatiX

Misafir
Bence gibime geldisi fazla öyle zaten... Bence bir toplistte en önemli unsur refererlerdir we bu konuda ben su ana kadar webservis in üzerine görmedim.. ikinci olarak ise iyi.net bana göre...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Neyse gerek kalmadi... Zaten elimdeki siteleride satmak istiyorum :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.akreptoplist.com bir dene istersen.bir ozelliklerine bak istersen.

mail adresim icq um belli.

iyisiteler.net 1000 uyede kullaniyor nerdeyse sorun yok olmazda 5000 de bile olmaz.
son 1 haftada 2 tane sattim,yakinda onlari da duyarsiniz...

S

suikast

Misafir
Arkadaslar toplist script i ararken bence en önemli dikkat etmeniz gereken Hile koruması var mı? bence bu referer dan daha önemli bir konu..ben uzun süredir web dünyasının içindeyim bir cok liste gördüm hep hile yapildi..

suan sanirim bir script war piyasada hile yapilamiyor..yani suanda yapabilen cikmadi..bu script i ben kullaniyorum isteyen denesin hile yapmayi

scriptin refererları gösteriyor..giren kullanıcıları log luyo ip taraması war gerçekten çok kaliteli bir script piyasada bildiğim sadece 3 4 listede war..

bir inceleyin..
http://www.suikast.net (sitenin reklamını yapmıyorum...script i inceleyin...)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giren kullanıcıları log luyo ip taraması war gerçekten çok kaliteli bir script piyasada bildiğim sadece 3 4 listede war..
Bizim hazırladığımız toplist scriptinde de ipler loglanıyor.

B

burak

Misafir
Daha fazla programimizin hotscripts e eklenmesi temennisi ile, tebrikler akreplist.

S

suikast

Misafir
SeRSeRy' Alıntı:
ehu iste bilen bilmeyen bole atip tutuyor :)

Bilen ile Bilmeyen arasındaki fark zaten ortada açık şekilde belli,
Keşke Ortamı germeye çalışacağına , bir türk toplist scriptini kıskanacağına , Takdir etmeyi öğrensen sence daha cok işe yaramaz mı ne dersin ?
Lütfen Biraz Daha Seviyeli,

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgileri o zaman detayli aktaracaksin arkadasim Senin Anlattigin olmayacak bişey olurunu soylemiş zaten arkadas yukarda iyi oku bence..

birde ortami germiyorum.. Bence sen biraz seviyeli ol..

S

suikast

Misafir
SeRSeRy' Alıntı:
Bilgileri o zaman detayli aktaracaksin arkadasim Senin Anlattigin olmayacak bişey olurunu soylemiş zaten arkadas yukarda iyi oku bence..

birde ortami germiyorum.. Bence sen biraz seviyeli ol..

takıl kafana göre...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5