İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi.net satılık. Jenerik 3 karakterli anlamlı 11 yaşında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Domain Adı : iyi.net
Bitiş Tarihi : 28 Eylül 2011
Registar Firması : directnic
Başlangıç fiyat: 9 bin TL
Minumum artış: 250 TL
Hemen al: 15 bin TL
Açık Artırım Bitiş Zamanı : Son tekliften 12 saat sonra.
Notlar :

Sadece domain satılıktır. Proje satılık değildir. Projeye başka bir domain üzerinden devam edilecek.

Aklımda bir kaç düşündüğüm proje var onun için satıyorum sermaye gerekli. :)

Ödeme hesabıma geçilir domaini anında aktarırım. Bundan önceki alışverişlerimde hep böyle olmuştur.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Teklifimi sms ile gönderdim, kalırsa haber edersin...
Umarım istediğin neticeyi alırsın.

T

trgy

Misafir
Sabır yarabbim domain satarken bile 9 yaşında mı aldın domaini diyorlar. :D

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
hayırlı satışlar adminin, umarım alıcı çıkar.....

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Haber et bu şekilde söyleyenlere lidyalılar parayı boşuna mı buldu? Şaka gibi tipler var.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyi sabrettin :) ama her 30 dk da konuya bir mod girmezse konunun gideceği yer gene aynı nokta olacaktır. Öylesine yüzyüze görüşelim dedim diyen bile var.En azından konu sayesinde PS3 oynayacak birini buldun.

T

trgy

Misafir
iyi sabrettin :) ama her 30 dk da konuya bir mod girmezse konunun gideceği yer gene aynı nokta olacaktır. Öylesine yüzyüze görüşelim dedim diyen bile var.En azından konu sayesinde PS3 oynayacak birini buldun.

Yanıma arkadaş buldum oynarız birazdan. :D Gelmek isteyen varsa başka gelsin turnuva yaparız sabaha kadar :p

T

trgy

Misafir
Bu arada belirtmeyi unutmuşum. Satış 24.11.2010 öğle saati: 13:00'a kadar geçerlidir. İstediğim fiyatın altında çok fazla tekllif eden oluyor mümkünse teklif edilmesin. İstediğim fiyatın altına satış yapmayacağım.

T

trgy

Misafir
Domain satılmıştır. Büyük bir firma aldı, kendileri açıklar yakında. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5