İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyi yapmışmıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşım bugün benim aldığım domainden lig tv yayını yapmak üzere içerik eklemiş. Bende kaldır dedim oda kaldırmadı. Direkt olarak digitürke şikayet ettim. Sizce iyi yapmışmıyım?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hayır iyi yapmamışsın. Arkadaşına neden yayını kaldırması gerektiğini açıklamalıydın.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İyi yapmışsın bende gördüğümde şikayet ediyorum.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ögün ögün çok iyi yapmışsın başın narşa bile degmiştir.

digitürk babanın demi.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
arkadaşın belki de ligtv yayını yapılmayacağını bilmiyordu, bence yanlış yapmışsın, böyle şeylerde biraz düşünmelisiniz, siciline bilişim suçu işlemiş olarak geçecek, belki de arkadaşın iş için sabıka kaydı çıkarmaya gittiğinde bu engel olacak, en ufak bi şikayetinde bunlar başına gelecek arkadaşının

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş bizzat beni şikayet etmiş ama bi önemi yok digiturk takmıyo artık ve nette birsürü canlı yayın yapan site var hangisine baksın =)

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Arkadaşıyın yaptığı iyi değilde senin arkadaşım dediğine yaptığın hiç iyi değil.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
arkadaşın belki de ligtv yayını yapılmayacağını bilmiyordu, bence yanlış yapmışsın, böyle şeylerde biraz düşünmelisiniz, siciline bilişim suçu işlemiş olarak geçecek, belki de arkadaşın iş için sabıka kaydı çıkarmaya gittiğinde bu engel olacak, en ufak bi şikayetinde bunlar başına gelecek arkadaşının

Aynen depresana katılıyorum...

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş bunun yaptığına argoda bişeylik deniyo ama neyse şimdi çocuk sanalda yeni onurunu kırmiyim

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hiç hoş bir durum olmamış,

Söylenecek çok şey var ama susmayı tercih ediyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Whoisde senin bilgilerin mi var ?. Eğer neden kaldırması gerektiğini biliyor ve domain değiştirmiyorsa iyi yapmışsın yarın birgün bişi olursa ben şikayet etmişsim diyebilirsin.Ayrıca sana suçta atamaz (hatta whois de senin koyduğun bilgiler duruyorsa hala ben olsam arkadaş demezdim artık).

Tersini söyleyenleride salla gitsin arkadaşlık kavramını yanlış anlamış olanlar.

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain tc kimlik numarası Muratcan Eroğluna Ait Olduğu İçin Çok Rahatım ne yaparsa kendine yapar

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
domain tc kimlik numarası Muratcan Eroğluna Ait Olduğu İçin Çok Rahatım ne yaparsa kendine yapar

Addisona bide arkadaşlık dersi veriyorsunuz, bakın mathiaxbars üstadım çözmüş olayı.

Asıl bir ihanet varsa radyasyonda. Başkasının adı ile hırsızlık yapıyor.

Kardeş bununda argoda adı var ama ben sana Rtük kuralları çerçevesinde söyleyebileceğim en ağır söz olan "terbiyesiz" demekle yetincem yinede.

arkadaş bizzat beni şikayet etmiş ama bi önemi yok digiturk takmıyo artık ve nette birsürü canlı yayın yapan site var hangisine baksın =)

Bir gün polis çöker evine, ensenden bastırıp polis arabasına bindirirken aklına gelsin bu sözlerin, demedi deme, 10bin kişi yapar gelir seni bulurlar ;)

E

Erturk

Misafir
Düşman Kelimesinin Anlamını Arkadaşlık Sıfatını Taşıyanlardan Ögrendim...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Basedilen yukardeki üyemi.Sanırım suçu bişi olduğu zaman başkasına yıkabileceğini sanmış.Gelip itiraf etmiş bide.

Konu sahibi ,uyar bidaha arkadaşım dediğin yukardakini vermiyormu veya bilgileri değiştirmiyormu.Git savcıya senin adınla illegal iş yaptığı için şikayet dilekceni ver.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5