İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
17 kişi olmaz...katılmak isteyen isteyen varsa gelsin 3 kişi kaldı :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bakın yer kalmayınca gelirseniz almayız

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben bu altın günlerini anlamam.. ha 10 ytl yi her hafta bankaya yatırmışsın ha altın gününe katılmışsın :D

Değişik bir aktivite :) (ben geç gördüm biraz :D)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu altın günlerini anlamam.. ha 10 ytl yi her hafta bankaya yatırmışsın ha altın gününe katılmışsın :D

Değişik bir aktivite :) (ben geç gördüm biraz :D)

draga böyle aktiviteler toplu para saglıyor bir çok tecrübem var :) örnegin kendi meslegime başladıgımda günlük 1 ytl birikim atıcaktım kenara su damacanasına atmaya başladım paraları sonra ekmek için bozuk para sigara için bozuk para derken baktım ki bidon boşalmış (90 gün kesintisiz biriktirmişim) :) ve meslege başladıktan 3 ay sonrasında 10 kişi ile aylık 100 euroluk gün yaptık ve geçen ay aldım 1000 euro oalrak şimdi o para bir kenarda duruyo yoksa toplayamazdım o parayı

Tabi bu durum kişiye göre degişir ama toplu paranın en kolay yolu bu :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
aynen bende öyleyim...yanlız başına kıyıda köşede duran para olunca arıza çıkarıyorum :D
Aksi halde taksitle alışverişte saçma olurdu ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk tercihimi altından yana kullanıyorum :) eğer öyle bir sansım varsa tabi, herkesi zorlayabilirim :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
haftalık ne kadar gönderiyorsunuz :D başa dönünce kadroya bende girebilirim o zamana adsenseden parayı alırım büyük ihtimal :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5