İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet - 2005'e sanal hoşgeldin partisi.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
31 Aralık'ta çok önemli işlerim çıkmassa, çıksa dahil, 2005'i evde karşılayacağım ve gece 24:00 itibari ile muhtemelen pc başında ve dolayısıyla iyinet forumlarında olacağım..

Aynı durumlarda olanlardan düşüncem ve ricam..

O saatlerde Bu postun altınada Mutlu Yıllar, Hoşgeldin Yeni Yıl gibisinden + yeni yıl dileklerimizi (her ne kadar gerçekleşmeyeceksede !?! neyse karamsarlık yok devam.. : ) ) belirtelim, daha önce herhangi bir forumda böyle organize bir yeni yıl partisine rastlamamıştım (türkçe forumlardan bahsediyorum..)..
Umarım başarılı olur, elimize yüzümüze bulaştırmayız.. :)

G

guajira

Misafir
24te burada olmayacağım o yüzden şimdiden yazacağım. Yeni yılda üniv.den mezun olmak iyi bi yere atanmak istiyorum. ayrıca site sayımı 10a çıkarıp internetten en az maaşım kadar para kazanmak istiyorum.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira ben ısrarla 24:00ı bekleyeceğim, :)
online olamayacak sabırsız arkadaşlar tabi senin gibi önceden post atabilir

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük konuştuk işte :)
1 saat öncesinden işim çıkdı olamayacağım buralarda ama olsun şimdiden atayım mesajımı..
hoşgeldin 2005.... hoşgeldin YTL :)
bütün sanal aleme ve güzel dünyamıza huzurlu,mutlu,barış dolu yıllar..
ülkemizde teknolojinin en iyi yerlere gelmesi, webmaster arkadaşlarımızın
hiç sıkıntı çekmeyeceği bol hitli:) bol klikli(for adsense) yıllar dilerim..
mutlu yıllar iyi.net :)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 e girdik sanki .. kafamda bereyle girdim kafayı üşütmiyim diye :p

bu yıla damgasını vuran kaynana semraya teşekkürler hayatımıza bi renk kattığı için ;)

neyse herkeze hayırı uğurlu olsun bakalım sadece yeni bir başlagıç için iyi bir fırsat

~EsEn KaLıN~

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005'in herkeze sağlık, mutluluk, bol hitli, bol kazanclı günler getirmesi dileğiyle arkadaşlar. Herkeze iyi seneler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5