İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet 2011 seo yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
forumda en çok adam toplayan yarışmayı kazanır ve herkese ben birinci olmam lazım bana oy bana oy demekle kazanılır ( mı ) acaba :) diyeceğim o biraz zorr :D burada sökmez işte :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bu sene farklı olsun mesela

seo kelimesindeki sıralamaya göre baz alınsın. Olmayan kelime açılmasın bence. Bir kerede zor kelime seçin bakalım neler çıkacak ortaya. Hem bu tür kelimeler iyinet e de avantaj sağlayacaktır.

Bunlardan biri olabilir hatta oylama bile yapılabilir :)

seo - web tasarım - css - php - asp - forum - html - internet- haber - blog - oyun - sohbet gibi.

T

trgy

Misafir
Onermem ben yemin ettim yaten, hicbir sekilde yarar saglamiyor, katilanlarin cogu parayi aliyor selam bile vermiyor. :)

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Ben seo yarışması düzenlemeyi planlıyorum(sadece planlıyorum), gen.tl, gen.lv, gen.vg uzantılarında.

Katılan olurmu?

aslında katılımcı sayısını arttırmak arttırabilmek sizin elinizde açıkcası tutupda 50 lira için kimse aylarını harcamaz ama ücret makul olursa katılımcı sayısıda o derecede artar bundan eminim.

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerek'i yok bence seo yarışmasına, iyinet'in yeteri kadar alt yapısı var seo alanında millet seo yarışmasını ucuzdan backlink toplama amaçlı yapar bir nevi uyanıklıktır.
*Yarışma ödlülü 5.000 tl olup yarışma 5 ay sürer ise bu yarışmaya işini bilen seo danışmanı katılmaz, eğer seo işini biliyorum diyen adam 5 ayda 5 bin kazanamıyorsa bıraksın bu işi...

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
5 ayda o adamın hamallığını yapacağına; 5000TL'lik blackhatseo ile uğraş getirisi 20.000 TL olur. İnan bak :)

mwt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blackhatseo çıktı mertlik bozuldu :)
işallah yapılır bu sene bende varım :)

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
blackhat seo ya önlem olarak da trust rank çıktı öyle demeyin

DeltaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
makale işi çok saçma bunu getirenlerin çoğu black hatci . eskisi gibi site ile olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5