İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet 2011 seo yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Kimseye tavsiye etmem bu uydurma sözde seo yarışmalarına katılmalarını. Zaten adı seocu olan kimseyi bu yarışlarda göremezsiniz.
( Kimisi korkarda katılamaz, kimiside itibar etmezde katılmaz. )
Genelde korkarlarda katılmazlar :) seo kitabı, cartu curtu çıkarırlar ama bi pok yapamayacaklarını bildikleri için korkarlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
1. ye değilde ilk 10 a aynı ödülü verin bakın ozaman curcunaya :D Bu sefer son anda düştü kaldı hile oldu haksızlık oldu ,yedi bitirdi falan olmaz.Ayrıca katı kurallarlada belirtilir uymayan hemen anında diskalifiye olucağı söylenirse katılımda çok olur.

Bunlar benim düşüncelerim tabi.Verilenlere , uğraşa değmeyebilirde.Örnekleri var :peh:

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
1. ye değilde ilk 10 a aynı ödülü verin bakın ozaman curcunaya :D Bu sefer son anda düştü kaldı hile oldu haksızlık oldu ,yedi bitirdi falan olmaz.Ayrıca katı kurallarlada belirtilir uymayan hemen anında diskalifiye olucağı söylenirse katılımda çok olur.

Bunlar benim düşüncelerim tabi.Verilenlere , uğraşa değmeyebilirde.Örnekleri var :peh:

Sizin dediğiniz daha mantıklı zaten son büyük yarışta birinci bitiren birinci ilan edilmedi :)

Beni kimse bilmesede bir sitenin 6 aylık yarışta ilk sırayı anlık 1-2 defa hariç hiç bırakmadığını iyi bilirler. O siteyi açıpta kenara atan bendim :) Zaten o yarışta rakiplerin gücüne göre güç verilmesi vardı. Ve rakipler güç verdikçe daha çoğunu vermiştim. Amacım ilk sırayı hiç bırakmamaktı. Ama arayı fazlada açıp yarışmayız zevksiz yapmamak için dengeli gitmiştim. Dtüm kalktı.

Neyse sonuçta boş işler bunlar hiç bulaşmayın..

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kimseye tavsiye etmem bu uydurma sözde seo yarışmalarına katılmalarını. Zaten adı seocu olan kimseyi bu yarışlarda göremezsiniz.
( Kimisi korkarda katılamaz, kimiside itibar etmezde katılmaz. )
Genelde korkarlarda katılmazlar :) seo kitabı, cartu curtu çıkarırlar ama bi pok yapamayacaklarını bildikleri için korkarlar.

Seni ortalarda görebilmek ne güzel Misafir. Denk geldim sana :) Aykırı yazıların devam ediyor :p Fazla açık sözlüsün. Ama bu huyun da güzel. Beni bile hafiften kızdırmıştın zamanında.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hep merak ediyordum seo yarışmalarını bu sene katılıcam iyinet.com yaparsa

phpbot

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yapılırsa Seve Seve Katılırım. İyinetin parasını almak güzel olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5