İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 2012 Seo yarışması - TOPLAM ÖDÜL :10220 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sitem 45. ve 46. sıradan giriş yapmış bugün sıralamaya :) Google sonunda farketti özgün yazılarımı.

crossia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir şey söylemek istiyorum. Çünkü artık iş çığırından çıktı. Yarışma için hazırlamış ve sitemde yayınladığım içeriği kendi sitesinde kullanan bir takım üyeler mevcut. Tamamen etik olmayan bir davranış. Bunu yapan üyelerin internet adresleri elimde hakkında cezai işlemlerin uygulanmasını talep ediyorum. Çünkü defalarca pm ile uyarmama rağmen o kendisini bilir dinlememeyi seçiyor. Bir makale yazmaktan acizseniz boşuna hayatınızı burda çürütmeyin.

TaWeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şey söylemek istiyorum. Çünkü artık iş çığırından çıktı. Yarışma için hazırlamış ve sitemde yayınladığım içeriği kendi sitesinde kullanan bir takım üyeler mevcut. Tamamen etik olmayan bir davranış. Bunu yapan üyelerin internet adresleri elimde hakkında cezai işlemlerin uygulanmasını talep ediyorum. Çünkü defalarca pm ile uyarmama rağmen o kendisini bilir dinlememeyi seçiyor. Bir makale yazmaktan acizseniz boşuna hayatınızı burda çürütmeyin.
bunu yapanları lütfen paylaşır mısın?Benim sitem şuan 6. sırada belki bendende almış olabilir....

Serdar SEZEN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yapanları lütfen paylaşır mısın?Benim sitem şuan 6. sırada belki bendende almış olabilir....

Helal TaWeR :) birde bir şey sormak istiyorum bende şuan bir 2. bir 3. de gidip geliyorum ki 2 gündür dokunmadım bile optimizasyon için. 3 Ayrı linkle geliyorum 2 etkiket 1 de içerik etiketlerden 1 tanesi 1.sayfa 2.sırada 2. si 2.sayfada altara doğru 3.süde 3.sayfada olması lazım 3 ayrı link ile aynı siteden dereceye girsem kabul olurmu bence mantık olarak olur sence TaWeR

TaWeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Helal TaWeR :) birde bir şey sormak istiyorum bende şuan bir 2. bir 3. de gidip geliyorum ki 2 gündür dokunmadım bile optimizasyon için. 3 Ayrı linkle geliyorum 2 etkiket 1 de içerik etiketlerden 1 tanesi 1.sayfa 2.sırada 2. si 2.sayfada altara doğru 3.süde 3.sayfada olması lazım 3 ayrı link ile aynı siteden dereceye girsem kabul olurmu bence mantık olarak olur sence TaWeR

domain aynı ise sıralamadaki en üstekine ödül veriliyor sanırım... benm diğeri sitem 2. sayfa 6 gene :) ben dalgalanmalardan etkilenmiyorum önüme geçen oluyor altımda kalan ben sabitim ... anahtarkelime.name.tr var altımda :) Onla beraber kardeş kardeş takılıoz ..... bide bu arada o kim yaa ? site sahibi name.tr olan

crypto_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain aynı ise sıralamadaki en üstekine ödül veriliyor sanırım... benm diğeri sitem 2. sayfa 6 gene :) ben dalgalanmalardan etkilenmiyorum önüme geçen oluyor altımda kalan ben sabitim ... anahtarkelime.name.tr var altımda :) Onla beraber kardeş kardeş takılıoz ..... bide bu arada o kim yaa ? site sahibi name.tr olan

name.tr benim hacılar. blogspotun ensesindeyim. yolu tıkamayın arkadaşlar blogspotun bi boşluğunu bulup geçsem 1 e kadar yolu var. blogspotun sahibi kimse yol versin hele :)

kayakaya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ya benimde linklerim siliyor ve başka bir link ekleniyor bu normalmi 20 gündür bu sorun var.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
DUYURU! YARIŞMAYA KATILIM SÜRESİ DOLMUŞTUR! MEVCUT YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİZ!

Spacenuke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo sistemi olarak genelde hazır sistemlerin SEO alt yapısı kullanılmış.
Spacenuke.com gibi sitelerde tabiki biraz gerileme olması normal.
Wordpress gibi sistemler daha ön planda.
Yazılım konusunda test edilmeyi aslında daha iyi analiz etmeyi sağluyor.
Bizce, bu gibi yarışmalar 3 ayda bir yapılırsa, yazılımlarımızı daha iyi test etme imkanına sahip olabiliriz.
Herkese kolay gelsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5