İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet ADMIN.

ahpena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Sitemi İyinet Toplist'e Kaydettim.
Ancak 3 Gündür Onay Bekliyorum.
En Sonunda Burdan Sesleneyim Dedim.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ahpena: web sitesi sabır işidir. biraz sabırlı olmanı tavsiye ederim.

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ejder: senin cevapda klasik "google indexlemiyo" veya "pr artmıyo" cevabı olmuş..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Basvuru emailinde 1 hafta icinde onaylanacaktir yaziyor, e okuyana tabi.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 haneli icq sifremi unuttugum icin sifremi istedim icq tarafindan ve email olarak o zamanlar mynet 'i vermisim dogal olarak mynet 'e gonderme islemi gerceklesecekti. ICQ tarafindan email cok uzun bir tarih once 9 kez gonderildi. Hic biri elime ulasmadigi icin mynet 'e bir email attim ve ICQ tarafindan gonderilen sistem emaillerini alamadigimi belirttim. Bunun icin nasil bir adim izlemem gerektigi hakkinda bilgi istedim. Velhassil kelam 47 email atmis olmama ragmen 9 aydir hic bir sekilde cevap gelmedi.

Rasim Cevap Yaz Artik ...

Iyi calismalar ...

W

w0w

Misafir
KerneL32' Alıntı:
6 haneli icq sifremi unuttugum icin sifremi istedim icq tarafindan ve email olarak o zamanlar mynet 'i vermisim dogal olarak mynet 'e gonderme islemi gerceklesecekti. ICQ tarafindan email cok uzun bir tarih once 9 kez gonderildi. Hic biri elime ulasmadigi icin mynet 'e bir email attim ve ICQ tarafindan gonderilen sistem emaillerini alamadigimi belirttim. Bunun icin nasil bir adim izlemem gerektigi hakkinda bilgi istedim. Velhassil kelam 47 email atmis olmama ragmen 9 aydir hic bir sekilde cevap gelmedi.

Rasim Cevap Yaz Artik ...

Iyi calismalar ...

En sevdiğin renk ne kernel?

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sitemedya' Alıntı:
ejder: senin cevapda klasik "google indexlemiyo" veya "pr artmıyo" cevabı olmuş..

bu mesajı yazan arkadaşın diğer mesajlarını da takip ediyorum, sürekli bir acele içinde. klasik olması bu cevabın doğru olmadığını göstermez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5