İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Admın'e (Kategori İsteği)

Sedo Bolumu açılsın Mı ?

• EVET

Kullanılan: 13 48.1%
  • HAYIR

Kullanılan: 14 51.9%

• Kullanılan toplam oy
    27

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
forumda Çok fazla Sedo konusu var ve gerçekden butun webmaster lar sedo ıle ılgılenıyor artı kzamanı geldı bence google bolumu gıbı bır kategorı açılırsa çok makbule gececek, sedo ile ilgili her şeyı aramak gerçekden yorucu oluyor zaten sedo olayı bir sektor halına geldı açılırsa çok ıyı olacağını düşünüyorum
saygılar...

(Anket de yapalım herkesın goruşunu almak için)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
her sponsora bölüm açılırsa, bende clickxchange isterim ozaman :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eşitliği açılsın yönünde bozdum :) Yaşasın Sedo (;

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yakında Tr yi banlıyacak ( şahsi öngörümdür) bir sponsara kategori açmak gereksiz olacaktır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neden tr banlasınki hile yapanalrı banalar olkay biter bir kaç kişi yüzünden banlıcagını sanamam para kandırdıgı site cok bunu unutmayın yani sedoya katkısı olan türk sitesi cok hilesis yani bir kaç hilecileri atar olay biter yani

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
be freeden overture kaldırtanda bir kaç Türktü , cj de ülke banlamasınıda sağlayan bir kaç Türktü. bunu unutmayın.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cj nin çalışma sistemi farklıydı sedo banbaşka cj yaptı diye sedoda yapacagı analamına gelmiyor cj bide hile yapıyaorlardı ve bu cj hiç kazancı olmuyordu ama sedoda kazac olarak daha iyi yanii hile yapanın parasını yatırmıyor olay bitiyor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben açıkçası hayır oyu kullandım. şu an arama motorları ile ilgili sadece google optimizasyon konusu kaldı. yahoo search ile konu açacaktım yer bulamadım. demekki neymiş. "marka" ya yönelik kategori açılınca diğerleri hakkında konuşmalar azalıyormuş.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ploop'a +1

Arama motorlari hakkindaki konusmalar icin bir baslik olmali. Sedo konusunda ben hayir dedim. Pek gerekli oldugunu sanmiyorum. Zira acilan konu basliklarinin cogu acaba "Sedoyu nasil kaziklarim?" amacina yonelik. Ciddi ciddi yardima ihtiyaci olanlarda 2-3 sayfa suren mesajlarla yardim almistir sanirim. Sedo'nun Turkiyeyi banlayacagi konusunda bende hemfikirim.

Ek olarak, iki hesabim var. Trafik kaynagi konusunda 11 degisik link verdim. Turkiye account'uma cevaplar 1 hafta gecikmeli geldi. Ve odeme yapilmadi. Ama USA accountuma cevap geldi. Ve trafik konusunda pek bir puruz cikmadi. Odeme yapildi. Bir cifte standart var.

M

mavidusler

Misafir
Hiç bir sponsora özel konu açılmasın. Google forumları da tek başlık altında birleştirilsin. "All About Google"

T

tahtakale

Misafir
Her sponsora bir kategori eklenirse, işimiz iş yani :p
Bende oyu hayır dan yana kullandım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5