İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet admini iyinetadmine sikayet ediyorum

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu boş yere açılmış özel pm'le bildirilebilir veya kisisel konusulabilir bence :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Genellikle alınan +repler açılan yararlı konulardan yada verilen yararlı bilgilerdendir.Öyleki geyik yaparak bile +rep almanız mümkündür.Bence bu bir kıstas olmamalıdır.Çünkü bana göre forumdaki + / - rep kullanımı tam oturmuş değildir.Hak etmeden + alan yada - alan, hak ettiği halde + alamayan kullanıcılar olabilir.Bunu deme amacım bu yazıyı okuyupta, + gördüğüne güvenilir gözle bakabilecek kullanıcılar içindir.Ticari işlerde referansın önemi kadar bir rep gücü görmek bence yersizdir.

Ne zamanki forumdaki rep sistemi tam oturur ve üyeler doğru kullanıma başlar bu dediğine canı gönülden katılabilirim.Ama şu an için bence yanlış demek zorundayım.0 puanı olan yada eksilerde olan bir çok ticaret yapan kişi bu forumda ve bence iyi işlerde yapıyorlar.

Tekrar söleyim yanlış anlaşılmak istemem.Bu yazıyı yazma amacım ; foruma çok katılmayan , yada yeni gelen kullanıcıların ticari iş yapdırırken sadece rep gücüne bakmalarını engellemek.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Rep olayı umarım yakında daha doğru şekilde işlemeye başlar.Hani benimde + repten iyinetadminin - vermesi üzerine gördüğünüz gibi -3 düştüm ve sanırım forumdaki birçok kişi -3 gibi bence biraz fazla - rep veriliyor.Hani bu beni foruma yakınlaştırmaktan çok soğutuyor buda bir gerçek bana göre insanlar birbirlerini değerlendirirken yada en azından ben post sayısına bakıyorum hani 5 mesajlı biriyle iş yapmaktansa 100 postu biriyle iş yapmak daha güvenli olabilir.Ama -3 -6 -9 kadar bana göre birşey olmaz hani -20 -40 filan böyle abartı bir eksi varsa şüpheye düşerim.Neyse umarım işler düzelir yani böyle bol bol - dağıtmaktansa hak edene - veya + vermek daha doğru olacaktır.

C

chemeng

Misafir
işaretlere bu kadar takma + mış - miş :D seni takdir eden verir. bu kadar kafanı yorma...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
chemeng' Alıntı:
işaretlere bu kadar takma + mış - miş seni takdir eden verir. bu kadar kafanı yorma...

Hayır o kadar taktığımdan değil ama insan yinede orada - görünce şaşırıyor bilmiyorum ilk defa başıma geldi belki ondandır :D

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İyinet Admin; dün bir yerlerde rep şikayetlerinin forumda dile getirilip, getirilememesini kasıtlı sormuştum. Düşüncelerim doğru çıkmaya başladı. Sanırım ya bunu yasaklayacaksınız, ya da REP başlıklı yeni bir forum açacaksınız ...

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5