İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet admini iyinetadmine sikayet ediyorum

G

gibigibiyim

Misafir
iyinetadmin +6 rep im vardi.Suana kadar 100 den fazla mesajimda da hic bir sekilde ters laflarim olmadi.

http://www.forum.iyinet.com/showthread.php?p=207570#post207570

Buradaki tek amacim ortami biraz ilitmak idi ve salya sümük akan bir espride yapmadim yaptigim espriyi de uzatmadim.Forumdaki bütün arkadaslara yazimi yazmadan önce bir yerine 3-4 defa düsünen birisiyim birinin kalbini kirarmiyim hata edermiyim diye.

http://www.forum.iyinet.com/showthread.php?p=207570#post207570

Buradaki abarti sayilmayacak konuyu perisan edecek kadar konuyla alakasini o kadar uzaktan kavrayan iyinetadmin bir -rep veriyorsunuz 6 dan -2 düsüyorum b u adaletmidir.Ya eksi bir rep de bile moralim bozuluyor,haksiz isem susar cekerim kendimi kenara.

üzgünüm yani bu sekilde olmasina.

G

gibigibiyim

Misafir
Okuyun Lütfen

Bugün aksam buraya bir yigin sey yazdim derdimi anlatmak icin geliyor tr.st nickli bir forum mod u yazilarimi düsüncesizce ve saygisizca siliyor.Ben yine yazmaya calisacagim saygisizlik yapma tr.st

iyinet admin bana verdigin bir eksi rep + 8 puanimi götürdü,ben burada bir adalet göremiyorum hem o bana - rep verdigin konuda ortam biraz gerginde fazla sündürmeden ufak bir espri yaptim,konu ne dagildi nede birsey oldu.Bu adalet mi? Bu kadar kolaymi bir insan + 6 repteyken bir anda -2 rep e düsmesi.Ben tekrar düsünmeni rica ediyorum ve seni sana sikayet ediyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bugun burada sizin hicbir mesajiniz silinmemistir.
Moderatorler ile tartismaya girmeyiniz, moderatorler hakkindaki sikayetlerinizi dogrudan ve ozelden bana iletiniz.
-8 rep in sizleri etkilememesi icin +100 +500 +2000 replere ulasmayi hedefleyin.

G

gibigibiyim

Misafir
Ya allah askina bende heves mi biraktiniz ya lütfen eski replerimi bana iade edin

G

gibigibiyim

Misafir
O süper tesekkür ederim...Bir daha da espri mespri yaparmiyim bu bana iyi ders oldu,tekrar tesekkür ederim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
+ repler forumdaki kullanicilardan geldi, demek ki iyi biseyler yapmissin sana verilen bu destek gercekten guzel.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben biraz once arkadasa rep verdim ama iyi birsey yaptigi icin bu konuda hakli oldugu icin + rep verdim.

cunku rep olayinda biraz dengesizlik var, ben iyineti phpbb den onceki zamanlarindan beri forum uyesiyim, rep olayi basladigindan beri benimde herhangi bir repim olmadi biri cikip bana -rep verdigi zaman, gayet rahat bir sekilde forumdan uzaklastirilabiliyoruz.
demekki bi b.k a yaramiyormusum iyinetforumlari icin... (hissine kapiliyor insan ister istemez)
ayrica bu kadar yillik forum kullanicisi olmama ragmen begendigim birsey icin + rep vermem de hic bir ise yaramiyor cunku rep puanim yok.. ordan burdan rep toplamis biri herkesi -rep vererek cok rahat silip supurebilir.

*kisisel fikrimdir...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Rep foruma yeni geldi, 1-2 sene icinde sistemin rayina oturacagina inaniyorum.
Bu nedenle kendi hakkinizda o sekilde dusunmeyin.
Haksiz yere rep aldigini dusunen kullanicilar sikayetlerini iletiyor ve bu sikayetler inceleniyor, bu sekilde yok yere - rep alan kullanicilarin - repleri silindi silinmeye devam ediyor.
Yok yere - rep veren kullanicilar da ayni sekilde uyarildi, ve - repleri kendilerine iade edildi.

Hic bir sistem mukemmel degil, ben ve moderatorler burayi seviyeli ve faydali biryer halinde tutmaya calisiyoruz.
Bunu sadece bizler (3-5) kisi basaramayiz, burada sizin de desteginiz gerekiyor.
Rep (katki puani) gibi uygulamalar, dogru kullanildiginda, forumlara zarar degil fayda sagliyor.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sizide anlayabiliyorum...
tabikide zaman alacaktir herseyin yoluna girmesi, umarim fazla haksizliklar yasanmadan olur.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda arkadaşı haklı buldugum icin bende ona + rep verdim iyinet sizede - rep vericem kusura bakmazsiniz heralde :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Benim korkum + rep verirsen kupon veririm script veririm onu veririm bunu veririm olayları olması. :)
Ve her mesajın sonuna emeğe saygı Rap bekliyorum tarzında yazıların yazılması.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Benim dusuncelerim her zaman en iyisidir, en dogrusudur diye bisey yok.
- rep vermeniz sizin bu konuya tepkinizi gosterir ve yerindedir.
Kullanicilarin toplu tepkileri, dusuncelerimizi etkileyici yondedir, at gozlugu takmiyoruz, ama forum yoneticisi oldugumuz ucun konulara farkli acidan bakiyoruz.
Tepkileriniz oldukca gerek PM gerekse rep ile iletin, elimizden geldigince tarafsiz kalmaya ve adil olmaya ozen gosterecegiz...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
disconnect' Alıntı:
Benim korkum + rep verirsen kupon veririm script veririm onu veririm bunu veririm olayları olması. :)
Ve her mesajın sonuna emeğe saygı Rap bekliyorum tarzında yazıların yazılması.

Bunda kotu olan bisey mi var?
Herkes + rep li olsun ne guzel.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla iyinet adminin acıklamalarına gonulden katılkıyorum en azından forum duzene girer rep im olsaydı + 1 rep verirdim ama maalesef :)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın hakkını aradığı için canı gönülden kutluyorum;)yaptığı haretkkette bişey olmadığını düşünüyorum...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
iyinet' Alıntı:
Bunda kotu olan bisey mi var?
Herkes + rep li olsun ne guzel.
Bana garip geliyor.
Ben size özel mesaj yazıp bana + rap verirsen sana şu scripti veririm, adwords kuponu veririm, sana kat alırım yat alırım gibi bir öneride bulunursam bu garip olmaz mı?
Çünkü çok fazla ön plana çıkmaya başladı rap olayı. Bu gidişle bu tarz yaklaşımlar olabilir.
Ben rap sistemine karşı değilim. Ama çok fazla rap üzerine düşülmesi yukarıda yazdığım şeylerin olmasını sağlayabilir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- yada + rep olmanin sizce farki varmi ??
sunu diyecekseniz herhalde -repi olanlar foruma giremiyor foruma uyelikle girmeye ihtiyac varmi ?? hayir forum zaten ziyaretcilere acik birseyler yazmak istiyorsan ozaman girme ihtiyaci duyuyorsun reklam alim satisi bolumu haric gunde diger bolumlere kac tane mesaj atiliyor yada kac tanesi gercekten bilgi iceren mesajlar ??
bu rep uygulamasi gerekcekten forumun kalitesini arttirirmi ?? bence hayir ama sizin cevabiniz evetse Forum Kalitesi sizin icin ne anlam ifade ediyor onu ogrenmek isterim

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben yüksek katkı puanlı ve tecrübe puanlı kişilerle alışveriş yapmayı daha uygun buluyorum şahsen yerinde bir olay.

E

echo

Misafir
the_alorak' Alıntı:
Ben yüksek katkı puanlı ve tecrübe puanlı kişilerle alışveriş yapmayı daha uygun buluyorum şahsen yerinde bir olay.

bi işe girişmeden önce katkı puanına bakmak bence mantıklı.

-20 repli adam biraz itici gelir ama +30 repli adam güven verebilir.

arkadaşa katılıyorum tebrikler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5