İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet Adminine

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iyinetadmin benim gordugum forumda adminlik Yapamiyorsun adminlik yapabiliyorum diyorsan beni banlayarak gosterebilirsin

1-Taraf Tutuyorsun , Cifte Standart uyguluyorsun)(sikayetlere esit bir sekilde hakim olamiyorsun)
ve + sahibi oldugu forumda diger bir uyenin ettigi kufur yada hakaretlere karsi haeketsiz kaliyorsun
Bizler buraya kufur yada hakaret yemek icin girmiyoruz
Yaziyorsun forumda yazilan mesajlarin dogrulugundan Biz sorumlu degiliz diye ama forumda Edilen kufur ve hakaretleri engellemek yada bunu yapan kisilere karsi yaptirimdan sen sorumlusun
Kendine edilen kufurlerden bahsetmissin sen admin oldugun icin direk olarak uzaklastirma hakkinda sahipsin
Ama uyelerin boyle bir hakka sahipligi Yok (olay bu noktada gene sana dusuyor)

rep olaylarinda Sayet huzrsuz olunan nokta varsa PM atin diye yazmissin Bu konu ilegili pm attim hala control panelimde Duruyor
---------
www.playflashgame.net... 2006-06-18 20:17 desperrado Sana mı düştü kansız
---------
Lisansiz bir scripti lisansli diye satmaya calisan bir baslikta sriptin lisansiz oldugunu yazinca soylenilen bu mesaj Hakli mi ??
www.playflashgame.net... 2006-06-17 20:16 Airborne sana ne?
Ayni baslikta Hala control panelimde bunla ilgilide PM gonderdim Sanane diyerek - rep vermesi Haklimi ??

Bir sahis sitesinde adsense reklamlarina tiklamayi tesvik ediyor
Vazgectimsendeden de o kisiyi elestiriyor kendiside Ayni sekilde yaptigi icin yazdigim mesaj burda
http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=203671#post203671
Neresi sacma ??

İspiyonculuk olayı... 2006-05-08 10:28 VazgectimSenden Sacma konusmak
Bir cok ornek gosterebilirim bu sekilde
ve + ben ne hakaret ettim adsense basligidna neden tartisma Yaratmak istedim gordugum bana ters seylere karsi mesaj sacmak banlanma sebebimi ??
Konuyu dagitip kisisel tartismaya cevirmeye calisan insanlar neden bunlari yaptiklari Halde hicbir ceza almiyor ??
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=30714

Daha bir suru ornekler cikar
Dedigim gibi Diger konularda adminlik yapamiyorsun ama beni banlayarak adminlik yapabildigini gosterebilirsin (ayrica cok sevinirim )

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir diger mesaj bundada windowsun yaptigi hakaret (siakyet edilmesine ragmen hic bir sonuc yok )
yani o sahisin yaptigi hareketi foruma yazmak sucmu ( diger baska kisilerin ayni hataya dusmemesi icin )
BU basliktada sikayet bitonunu kullandim ama dedigim gibi sonuc 0
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=29052

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin den çok fazla şey bekliyorsunuz. Kendisi Türkiye de yaşamıyor. Yani bir çok başlığı saat farkı yüzünden kaçırabiliyor. Ve orada gün içinde de normal bir iş hayatı var. Çoğu Türk webmaster gibi evinden ya da işyerinden sürekli internette bu işlerle uğraşmıyor. 5000 kotalı mesaj kutusu dolduğuna göre düşünün ne kadar zor işi. Her şeyin altında birşey aramayın. İstemeyerekte olsa gözden kaçırabilir bazı şeyleri.

Gelelim mağduriyetinize, Windows adlı kullanıcı "aptalca" kelimesini kullandığı için bir uyarı almıştır. Bir daha böyle birşey yaparsa daha ağır bir yaptırım alacaktır.

Ek olarak, Haksız olarak -rep aldığınız mesajları ve bu repleri veren kişileri özel mesaj ile iletirseniz durumla ilgilenebiliriz.

İyi çalışmalar..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Culpable sanırım sana daha önce rap verdiğim için tekrar veremiyorum.
Bizim senin gibi gördüğünü söyleyebilen insanlara ihtiyacımız var.
Biraz daha sakin olup düşünmeni isterim. Her zaman herşey yolunda gitmiyor. Sorunların hallolacağına eminim. Bizler okuyarak görerek neyin ne olduğunu zaten anlıyoruz. Önemli olanda bu değilmidir zaten?

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Admin den çok fazla şey bekliyorsunuz. Kendisi Türkiye de yaşamıyor. Yani bir çok başlığı saat farkı yüzünden kaçırabiliyor. Ve orada gün içinde de normal bir iş hayatı var. Çoğu Türk webmaster gibi evinden ya da işyerinden sürekli internette bu işlerle uğraşmıyor. 5000 kotalı mesaj kutusu dolduğuna göre düşünün ne kadar zor işi. Her şeyin altında birşey aramayın. İstemeyerekte olsa gözden kaçırabilir bazı şeyleri.

Gelelim mağduriyetinize, Windows adlı kullanıcı "aptalca" kelimesini kullandığı için bir uyarı almıştır. Bir daha böyle birşey yaparsa daha ağır bir yaptırım alacaktır.

Ek olarak, Haksız olarak -rep aldığınız mesajları ve bu repleri veren kişileri özel mesaj ile iletirseniz durumla ilgilenebiliriz.

İyi çalışmalar..
Arkadaşım çok net yazmışsın sana katılmamak elde değil. Ayrıca ayrıntılı ve net şekilde VE OLMASI GEREKEN USLUBLA sorunları ÖM aracıyla sözkonusu kişiye yani admine bildirilirse neden size yardımcı olmasın? eminim oda senin gibi zaman alıp güzelce mesaj hazılrayıp cevap gönderir. Tabiki 1 saat içinde cevap beklemek oldukça mantıksız (sadece örnek lütfen yanlış anlamaya yol açmasın) 2-3 gün sonra cevap almadıysan hatırlatma yapman doğru olur böyle topik açarak sitem etmeni şahsen pek doğru bulmuyorum. Çifte standart uygulandığınıda tahmin etmiyorum çünkü gerek yok, herkes kendi isteği ile burda. Lütfen güzel uslub ile sorunlarımızı haledelim. Teşekkürler ve saygılar
wasGer

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable dogru seylerden bahsetmis.. bazi konulari okuyunca cevap verme istahimiz bile kapaniyo bu yuzden okuyup gecmek zorunda kaliyorsun.. admin yetmiyorsa modlar nerede onlarda yetersiz kaliyorsa mod adayida mi hic yok??

D

Dot Net

Misafir
hangi durumlarda uyarı, hangı durumlarda banlanma ve hangı durumlarda 6 ay uzaklaştırma alındıgını öğrenmek ıstıyorum iyinet admınden. ben forumdaki ilk hatamda 6 ay uzaklaştırma aldım. 300 küsür mesaj yazmıştım 1 yılda ve bu 300küsür mesajda kimseyle kavga etmedım, kimseye küfür yada hakaret etmedım. ilk talihsiz olayda 6 ay ban aldım ve kimseyle kişisel bir olay değıldı. adwords kuponlarıyla ılgılı bır konuydu.

netıce olarak bende admın ın bazen yanlışlar yaptıgını düşünüyorum. daha önce de yazdım bunu foruma. herkes yanlış yapabilir düşüncesiyle kendısıne özel mesaj attım durumumu açıkladım. ama yıne aynı cevabı verınce ustelemedım. ben 6 ay beklerim o nick açılsın dıye sorun deıl. ama insanları soğutmamak lazım bence.
herkese iyi eğlenceler.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dessperado zaten 20 gündür banlı.
Sanırım bilinçsizce bir konu açılmış burda...

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda burda olmayan (banlı olan desparado) arkasından konuşmak olmaz sanırım kendiside artık adının geçmesini istemiyordur en azından cavap hakkıda yok şu anda

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Culpable doğruları söylediğim için mi -rep attın?
Helal olsun sendende bu beklenirdi zaten...

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable Ben 3 gün ceza aldım sen 2 bunu iyinet düşünmüş belki daha ağır davrandım diye düşündüm.Sesim çıkmadı burası bir forum bana ait te bir forum var o yüzden iyinet in nasıl davranacağını az çok kestiriyorum.Fkat o konuda senin adreslerini yayınlamadım artı rep atıp beni yumuşatma yoluna gittin artı arka çıkıp destekledin.Aslında o başlıkta kimin ne olduğunu ortaya çıkarmak istemiştim ve başarılı oldum.BUndan sonra senin mesajlarını ignore ediyorum lütfen artık işkembeden atıp tutma.Artık işimle gücümle uğraşacağım.
Screen shot alacak vaktim bile yok yanlız senin nasıl bir rep anlayışın var anlamıyorum.
http://img88.imageshack.us/img88/8695/adsz3gb.jpg

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows yazdigin bir mesaja - verdim sebeini sende biliyorsun
diger yazdigin mesaja +rep verdim
yani tumj mesajlara + verecegiz diye bir sartlandirma yok yada tum mesajlarina - verecegiz diye bir sartlandirmada yok

emirx' Alıntı:
Dessperado zaten 20 gündür banlı.
Sanırım bilinçsizce bir konu açılmış burda...
emir yani ben anlatmak istedigimi baslikta yazdim senin su yazdigin mesaj bana uygun dusmedigi icin -rep verdim
benden bu beklnir yazman >da benim icin kabul etmedigim bir mesaj dedigim gibi benim baslikta anlatmak istedigim seyle senin yazdiklarinin hicbir alakasi yok

redbaron' Alıntı:
şu anda burda olmayan (banlı olan desparado) arkasından konuşmak olmaz sanırım kendiside artık adının geçmesini istemiyordur en azından cavap hakkıda yok şu anda

deperadonun arkadasinda konusulma diye bir sey yok onlar haksizca verilmis ve -repin yaninda yazan kelimeler(sadece bir kac ornek)

R

reisabi

Misafir
iyinet admini cvp yazmadığı için tebrik ediyorum. adminlik böyle olur :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
culpable başkalarına emek hakdan bahsediyorsun ve diyorsunki ; başkalarının emeklerini çalanlar bu konudan bahsedemez.Ama sende bahsediyorsun.Bu bir çelişkimidir ? Sonra şahsi mesajlara değinmişsin.Yazdıklarını biliyorsun değilmi ? Şöle yapıyor inanmayın spamcı sitesi bu gibi şeylerde sanırım şahsi mevzulara girmekdir.İnsanların yapdığı hataları değilde, doğrularını ön plana çıkarmak erdemdir bence.Sen şimdi sende bana şahsi saldırıyorsun diceksin eminim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5