İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IYINET ADMINLERI UYUYORLARMI

R

Radyoblue

Misafir
http://www.zirve100.com/forum/viewtopic.php?t=322 BURADA HERSEYI BELIRTTIM,MILLETIN CEBINDEN PARA YÜRÜTEN BIR SEREFSIZ VARMIS,BU KONUDA KENDISIDE SEREFSIZ OLDUGUNU VE SITELERINDE gir-gir.com ve zupeq.net sitelerinde dialer oldugunu söylüyor.Yukarda verdigim forumda hersey var...

Iyinet te DILAER li,TROJAN li site bulundurmak serbest mi,serbestse bizde ona göre hareket edelim,iyinet admini yukaridaki linke tikla bir zahmet su gercegi gör.Yazik milletin parasi gidiyor ve iyinet e hic yakismiyor!!

saygilar

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet benim bilg. da içine etti bu şerefsiz ama hala toplistlerde
gir-gir.com ve zupeq.net e sakın girmeyinnnn yanarsınız.ne modem kaldı ne başka bir şey mahvetti şerefsiz.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 22.06.2004 saat 02:42 de sitelere göz attım ve sanırım kapatılmışlar. 2sinide görüntüleyemedi browserim. Hadi gözümüz aydın...

Ancak yinede bu sitenin sahibine "İYİ" dileklerinizi belirtmek isterseniz işte size birkaç bilgi...

2 Domainin de sahibi aynı şahıs.

İsim: Recep Yiğit Yüksel
Cep Telefonu: 0544 572 01 05
Adres: Güzel Yalı Mahallesi Nadir Civan Apartman A Blok NO:10 Kat:5
Mail Adresi: [email protected]

rcpyksl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi cevap yazıyım deim size
Arkadaşlar 22.06.2004 saat 02:42 de sitelere göz attım ve sanırım kapatılmışlar. 2sinide görüntüleyemedi browserim. Hadi gözümüz aydın...

Ancak yinede bu sitenin sahibine "İYİ" dileklerinizi belirtmek isterseniz işte size birkaç bilgi...

2 Domainin de sahibi aynı şahıs.

İsim: Recep Yiğit Yüksel
Cep Telefonu: 0544 572 01 05
Adres: Güzel Yalı Mahallesi Nadir Civan Apartman A Blok NO:10 Kat:5
Mail Adresi: [email protected]
Hepsi doruydu.Siz yapabileceğiniz tek şey beni eleştirmek olur.CEp numaram doğruydu ev adresim hala doru gelin geleni bekleriz.

Ne boş adamlarsınız yaaaa.bi boktan anladıgınız yok.Neyse kafanıza göre takılın.Yalnız siz zirve100 forumlarında beni eleştirirken zirve100 admini bana mail atıyor.Recep k bakma çok eleştiriliyorsun listeden uzaklaştırılmak zorunda kalıcaksın diye.iyi net farklı mı ki ? Neyse attırın bi domain kapanır diğeri açılır.Ve her zaman kabul edilir listeye.Dialer var sitelerimde..HEpinizin ekmeğiyle oynuyorum :)
Zupeq net te dialer var atın beni mauhuauha bi domain 10 milyon o site ayda bana 6-7 milyar kazandırıyor bi domain daha alırım herhalde..
Recep Yüksel

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yok adam haklı bence , uçkur uğruna millet dialer lara tıklıyo. bilmemnerene hakim olacaksınki o kadar fatura ödeme. yada mp3 olayı onun beleş olmasına karşıyım mesela dialer mantıklı geliyo. para ödememek isterken 20 mislini ödüyo millet ( hakediyorlar tabii ) .

L

LiL_CaT

Misafir
yaw dialerli siteden nasıl para kazanılır bende p0rn0 icerikli site yapsam...Para garanti mi yani kazanabilir miyim?veya ne kadar kazanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5