İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet adminlerine

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitemi 4 kez kayıt ettiğim iyinet toplistine sitem hala kabul edilmedi.Gönderilen otomatik maillerinize neden onaylanmadığına dair bilgi isteyen yazılar yazıyorum,cevap gelmiyor.Problem nedir acaba?
www.bedavamelodi.com

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
MuZiKCi' Alıntı:
Web sitemi 4 kez kayıt ettiğim iyinet toplistine sitem hala kabul edilmedi.Gönderilen otomatik maillerinize neden onaylanmadığına dair bilgi isteyen yazılar yazıyorum,cevap gelmiyor.Problem nedir acaba?
www.bedavamelodi.com
Konuyu arastirip sana geri donucem.

H

haberci1

Misafir
admine dost tavsiyesi

sitenizi sıkça ziyaret ediyor ve takdir ediyorum. ancak bu tür sitelerde yani toplist aığrlıklı siteler çok ziyaretçi çekebiliyor pekiyi ziyaretçileri burada tutmak konusunda ne yapıyorsunuz. hatırlarsanız mynet.com ilk kurulduğu yıllarda mynet panoyu serbest bırakıyordu ve aynı anda onbinlerce kişi uzun saatler boyunca bu panoda mesajlaşıyor her konuda görüş bildiriyordu. tam anmıyla sınrısız özgürlük içeren bir ortamdı. elbettei bu ortamı süistimal ettiler ve site iğrenç hale geldi mynette buna karşılık sitede artık yayınlanacak her mesajı önceden kontrol ediyor onaylandıktan sonra yayınlıyor. şu anda bu servisi kullanan neredeyse kimse kalmadı mynet pano sefilleri oynuyor neden mi? özgürlük yok, ziyaretçiye fırsat verme yok, hep mynete mynete var. o zamanda hitler düşer. size tavsiyem bunları göz önüne alınız bir webmaster tavsiyesi bu işlere çok para ve zaman harcadım ve ders aldım. siz yapmazsanız birgün ben yapacağım. yok toplitst değil bahsettiğim rahat tartışma platformu.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Muzikci, bir sorun gorunmuyor, tekrar basvuru yapiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5