İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Alexa Türkiye ilk 100'de

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hedef ilk 50 olmalı en az

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
alexa iyinet sayfasına review yapalım

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Sitelerdeki sayyac logosunda iyinet linki olduğu sürede daha çok inecektir

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
İyinet üzerinden 3-5 dolar kazanacağız diye saçma sapan reklamları kendimde dahil olmak üzere görmek istemem.
Hiç bir webmaster adsense ve diğer reklam türlerindeki reklamlara tıklamaz.Özellikle adresi yazıp girenler de çoğunluktadır.

Şu anda yukarıda yer alan reklamlar gibi büyük ve saygın kuruluşlar haricinde hiç bir firma buraya reklam veremeyecek.

Bizim insanımız böyledir işte, webmaster adam kendisi bile sponsorlardan reklam alır, ama başkasının sitesini girince sponsor reklamlarına tıklamak istemez, başka bir kültürde böyle bişey olacağını sanmam, adamlar en azından emek verilmiş diye düşünüp tıklar (herşeyin farkında olan webmaster'lar için söylüyorum).

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bizim insanımız böyledir işte, webmaster adam kendisi bile sponsorlardan reklam alır, ama başkasının sitesini girince sponsor reklamlarına tıklamak istemez, başka bir kültürde böyle bişey olacağını sanmam, adamlar en azından emek verilmiş diye düşünüp tıklar (herşeyin farkında olan webmaster'lar için söylüyorum).

valla ben aradığım şeyi bulduğum zaman bilerek reklamlara tıklıyorum ama sanırım bu da :) kötü bir şey çünkü sadece siteyi yapan kişiyi düşünüyorum. İyi bir yazı yazmış ve devam etmesi için bir reklama tıklıyorum. Reklamı veren adam tarafından düşünün birde sadece parası gitsin diye birisi sitesine giriyor.

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
valla ben aradığım şeyi bulduğum zaman bilerek reklamlara tıklıyorum ama sanırım bu da :) kötü bir şey çünkü sadece siteyi yapan kişiyi düşünüyorum. İyi bir yazı yazmış ve devam etmesi için bir reklama tıklıyorum. Reklamı veren adam tarafından düşünün birde sadece parası gitsin diye birisi sitesine giriyor.

Hiç o yönünü düşünmemiştim :) çok haklısın arkadaşım :alkış:
o zaman herşeyi oluruna bırakmak lazım, ilgisini çeken tıklar zaten.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
96
Traffic Rank in TR

giderek yükseliyor vaay be gurur duydum şimdi

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
<Konu Dışı> Rank'ın güzel olmuş, hayırlı olsun. Bende istiyorum aynısından <Konu Dışı>
Gerçektende son zamanlarda çok iyi bi ilerleme katediyor ve öyle görünüyorki bu sürekli hale gelecek :aşık:

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tr.png
96 :D yükseliyor herkes alexa toolbar kullansın hadee :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5