İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ankara 1. (Geleneksel) Mangal Partisi

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kanıt göster, inanmıyoruz :)

Kanıtlarsan: Afiyet olsun!

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
off unuttum ben bunu yaa, yoksa gelirdim. gerçi bi başka arkadaşa randevu vermişim onunla yine buluşmak zorunda kaldım ama bedeva mangal kaçmazdı. çok beleşçiyimdir aslında unutmazdım normalde ama herşeyde kısmet. var mı bi daha böyle mangal falan, hıı gençler , hacıı kime diyorum bak hele, hacuuu :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam sende de maşallah iyi para var galiba :) malesef ben fakir coderım seodan anlamam senin kadar bilkentler rollhouselar :p bizim domates bahçemiz bile yok :p

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Afiyet olsun ama;

Keşke fotoğraf da çekseydiniz :eek:

X

Xman

Misafir
Çoluk çocuk ev ahalisiyle yaptığımız mangalın resminin burada ne işi var.

heybettin

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
öncelikle gelecem deyipte mangala gelemedigim için özür dilerim. patron ankaradaydı ondan netede pek giremedim.

wpturkiye bowling oynamayı bilmem ama gidelim dersez bayram sonrası ßir aksam anteras'ın bowling salonunda toplanalim hem ögrenmişde olurum tabi öğretirsez ;)

bu arada 26 aralık 2008 bkm mutfağı Anadolu Gösteri Merkezi’nde sergilenecekmiş isterseniz şimdiden biletlerimizi ayırır topluca gideriz.

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse bizi böyle yerlere davet etmiyor yazık lar olsun yokmu mersinli böyle bişe kuracak hıı nerdesiniz çıkın ortaya :(

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu bowling olayına gelirim ama strikelarla yerle bir ederim diye çekiniyorum sizi :) bu arada ben 4 aralıkta ayrılıyorum 2 aralıkta yedek subay sınavımla günüm bitecek sanırım. yani 3 aralıkta toplandınız toplandınız arkadaşlar yoksa 12 aralıkta kesin uygulamalı askerim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5