İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ankara İftarı

X

Xman

Misafir
Mekanı ayarladım 6 kesin +4 kişi opsiyon olmak üzere 21 ağustos cumartesiye rezervasyonu yaptırdım.

X

Xman

Misafir
Geçenki buluşma gibi kalabalık da olmasın boşver :) herkes birbirini görüp konuşabilsin..

StyLe06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada yarın fotograf makinası getiriyorum haberiniz olsun =)

E

Erhan

Misafir
gelmeyi isterdim, fakat bugün farklı kişileri misafir edeceğim. İftardan sonra kızılay civarına geçerseniz çay'a katılabilirim oda kesin olmamakla beraber.

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar Trgy ve loi gelemiyor, anıl'dan da ses yok, başka gelemiyecek olan varsa konu altından yazsın lütfen, sonra mekana tek başıma gidip rezil olmiyim :D

X

Xman

Misafir
Şu an Ben, Mehmet-Ali ve StyLe06 kalmış görünüyor, son durumu alalım ona göre rezervasyon sayısını indireceğim yada artıracağım.

X

Xman

Misafir
Şehir dışından geleceklerdi ama kısmet olmadı, şu an 3 kişiyiz ama Burakm ve ircscorpion katılabilir son anda ;)

X

Xman

Misafir
Mekan süperdir, lezzetine bir alıştınmı bir daha vazgeçemezsin kolay kolay. İbrahim Tatlıses ayda bir gelir buraya. Ayrıca Bakanlardan tutda ünlülere, sporculara kadar yüzlerce meşhur vatandaşın uğrak yeridir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5