İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ankara İftarı

T

trgy

Misafir
Marmaristeyim 7 saat geliş 7 saat dönüş yolu. Tek başıma gelmem imkansız, arkadaşımla gelecektim o beni ekti, uçakla geleyim dedim 500 tl yi buluyor. Kısacası çok istedim ama gelemedim. Özür dilerim arkadaşlar.

StyLe06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Marmaristeyim 7 saat geliş 7 saat dönüş yolu. Tek başıma gelmem imkansız, arkadaşımla gelecektim o beni ekti, uçakla geleyim dedim 500 tl yi buluyor. Kısacası çok istedim ama gelemedim. Özür dilerim arkadaşlar.

koskoca iyinetin sahibine 500 milyonluk ucak parası cok mu geldi =) ucagı satın alalım hocam sana :) saka bi yana sorun degil büyük ihtimal muhtesem üclü olcaz :D

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Herkesten çok özür diliyorum. Yoldan gelmiştim. Validelerde uyuya kalmışım.
Ama borcum borç, bir dahakine nöbetçi olarak erkenden geleceğim...

X

Xman

Misafir
Güzel bir iftar oldu, 3 saat kadar oturduk mekanda:) geleceklerden 4 kişi gelemedi ama onların yerine sürpriz 3 arkadaşın gelmesi isabet oldu..

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Benim içinde çok keyifli bir iftar oldu Ahmet abiye ve sonradan katılan arkadaşlara teşekkürler.

StyLe06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gelemedim evden cıkarken peder yamuk yaptı k bakmayın :S mehmet ali biliyor durumu

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu kadar adam ekermi yahu :D

Güzel iftardı iftara gelemesekte ahmet abinin sohbeti her zamanki gibi güzeldi ...

T

trgy

Misafir
koskoca iyinetin sahibine 500 milyonluk ucak parası cok mu geldi =) ucagı satın alalım hocam sana :) saka bi yana sorun degil büyük ihtimal muhtesem üclü olcaz :D

500 milyonluk uçak parasına millet 1 ay çalışıyor. :) Marmaris gibi bi yerde tansaş müptelası oldum parasızlıktan. :p

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
500 milyonluk uçak parasına millet 1 ay çalışıyor. :) Marmaris gibi bi yerde tansaş müptelası oldum parasızlıktan. :p

bim.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5