İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Artık Tenhalaştı

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet malesef bu bir gerçek.İyinet artık tenha.Bunun nelere göre söylüyorum:

Ben bu forumun eskilerindenim üyelik tarihime pek bakmayın..

Ben forum el değiştirince toplam 22 abimin gittiğini gördüm.Bu büyük bir kayıp çünkü rütbeli tecrübeli kişilerdi bunlar.Aynı zamanda akıl hocamlarımdır da benim.İsimleri bende kalsın...

Forum el değişince 2-3 gün bakım oldu.Sonra tekrarr açıldığında saçma yerler gördük.Örneğin itiraf.iyinet.com . Sanırım itiraf filan ediyorduk ki bu bir webmaster siteleri topluluğuna fazla saçma :)

Daha burda sayamayacağım birçok nedeni var.Tabi burada üyelerinde katkısı var.

Konularıma veya konularınıza 1000-1500 bakan oluyor.Ama 1 yorum bile yok.Lütfen bu kadar duyarsız olmayalalım.Gerçekten eskiden bir konu açınca 50-60 mesaj gelirdi.Olmadı millet pm'den yararlanırdı.Ama şimdi millet yararlı bilgiyi alıp teşekkür bile etmeden çıkıyor.İşte biz buna NANKÖRLÜK diyoruz.O copy-pasteciler ne derler bilemem...

Ayrıca çoğu eskiler burayı bıraktılar.Tanıdığım tanımadığım.Çünkü yardım istenir yorum yok,pm atılır cevap yok!

İşte bu yüzden iyinet yavaştan bazen hızlıca geriliyor.Amaç konu açmak değildir.1 tl'ye 50 KONU AÇANLAR var amaç milleti forumda tutmaktır.Burada görev admine,moderatöre düşüyor.Eskiden moderatörleri tanırdım abim sayılırlardı şimdi moderatörleri bir reportta bir de uyarıda görüyorum.Eskiden biraz daha aktiftiler..

Son olarak dizin.iyinet de saçma.Aslında güzel birşey fakat ücretli olması saçma.Dmoz'bile ücretsizken dizin.iyinet neden ücretli biri bunu bana açıklasın..

Ayrıca forum altında yazan online rekoru filan bunlar hikaye amaç pasif değil aktif olmakta...

Belki bu konuma yorum gelecek veya sonuna kadar okunacak.Ama amacım ne post ne de farklı birşey...

Sadece kötü gidişat için bir uyarı benimkisi.

Edit: Webmaster bölümü çok fazla altta kalmış.Amaç e-ticaretse ismini e-ticaret forumunu yapın webmaster forumu değil!

Edit 2: Yaklaşık 1 aydır takip ediyorum modlar düzeltir diye.Wm araçları forumun çalışmıyor.Hala düzeltilmedi.Bu kadar zormu :) Bizde biliyoruz zor olmadığını forumu böyle boş vermeyin yazık oluyor..

etkin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam çok haklısınız ne olacak acaba böyle veya ne zaman yenilik gerçekleşecek ??

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CaLViN Zamanı Iyinetini Gerçekten Arıyorum . Büyük Webmaster Siteleri Arasından Bana Göre r10'dan Sonra Gelirken , Şimdi Fuub ve webmastersitesi Gibi Bazı Sitelerin Bu Siteyi Geçtiğini Görmek Çok Garip .

Gerçekten Bir Çekidüzen Gerekiyor ..

Şimdi Bile Yanlızca 1 Mod Online ve Ne Kadar Ilgileniyor Bilemiyoruz ..

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CaLViN Zamanı Iyinetini Gerçekten Arıyorum . Büyük Webmaster Siteleri Arasından Bana Göre r10'dan Sonra Gelirken , Şimdi Fuub ve webmastersitesi Gibi Bazı Sitelerin Bu Siteyi Geçtiğini Görmek Çok Garip .

Gerçekten Bir Çekidüzen Gerekiyor ..

Şimdi Bile Yanlızca 1 Mod Online ve Ne Kadar Ilgileniyor Bilemiyoruz ..

Aynen öyle eski iyinet yok artık.Fuub.net yepyeni bir forum fakat iyineti geçti gerçekten.

Şuan bir sıralama yaprsak:

R10
Wmaraci
Webmastersitesi
Fuub
İyinet
Webkurnaz

İşte bu kadar geriledik malesef.1 mod açık olunca böyle oluyor.Onlarda da suç yok ama yapacak iş adminde.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
beyler ben buradayim surekli. online listesinden aldim kendimi. eski iyineti geri getirmek istiyoruz bizler de fakat islerimizden dolayi az ilgileniyoruz. iyinet icin ben sunu sunu yapabilirim diyorsaniz gelin birlik olalim.

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiiki Ne Gerekiyorsa Yapalım Bencede ... Bende Arkanızdayım ...

Ne Gerekiyorsa Özel Mesaj Atın Hemen Gelmeye Çalışırım ..

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler ben buradayim surekli. online listesinden aldim kendimi. eski iyineti geri getirmek istiyoruz bizler de fakat islerimizden dolayi az ilgileniyoruz. iyinet icin ben sunu sunu yapabilirim diyorsaniz gelin birlik olalim.

Ben adminede mesaj yolladım profesyonel olduğum bir konudur webmaster.Bu bölümde ve özdeşlerinde modertör olmak istediğimi yazdım.Fakat cevap bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5