İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Sitesi Yarışması (12 Kasım 2011 - 12 Aralık 2011)

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
site adını hatalı yazmışım akınberk.tk olmuş akinberk.tk olmalıydı :hmmm: istersen değiştirebilirz yine

yine açılmıyor malesef akinberk.net olarak görünüyor ama yönlenen adres akınberk.tk :msp_biggrin:

en iyisi www.akinberk.net adresine yönlenmesi tk ya gerek yok...

Yani siteyi incelemek isteyenler açısından sorun olmasın diye şeyediyorum :sinir:

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yarışmacı Adı: Kaan Sever
Site Adı: Bilgisever
Site Adresi: www.bilgisever.net
Yarışma Yazısı Linki: http://www.bilgisever.net/iyinet-ayin-sitesi-yarismasi-basladi.html
Site Açıklaması: Yazarın teknoloji, internet, programlama dilleri ve genel içerikli yazılarını paylaştığı web günlüğü.
Not: İyinet Ayın Sitesi yarışmasına katılacak olan tüm website sahiplerine bol şanslar diliyorum.
Sitenizi ekledim,başarılar. :)

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Üzülüyorum ya böyle güzel bir yarışma benden başka 1 tane bile kendi geliştirdiği script ile katılan yok. Wordpress ve vbulletin kuran webmaster olmuş. İçim karardı... 15. dünya ülkelerinde bile coderden bol adam yok...

web sitesi sadece kod ve renklerden ibaretmidir...

bende geliştirdiğim fikirlerle katılıyorum... makalalerimle, özgünlüğümle google deki sıralamamla katılıyorum. insanlara kattıklarımla katılıyorum mesela...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Üzülüyorum ya böyle güzel bir yarışma benden başka 1 tane bile kendi geliştirdiği script ile katılan yok. Wordpress ve vbulletin kuran webmaster olmuş. İçim karardı... 15. dünya ülkelerinde bile coderden bol adam yok...

Türkiye de nice büyük site Wordpress gibi bilindik kullanıyor neden? Güvenlik açıkları için güncellemeler yayınlanıyor daha görsele hitap ediyor ve eklentiler sayesinde çok kullanışlı bir site haline geliyor :)

soulfather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışmacı Adı: Fatih Köle
Site Adı: Çatkara Köyü
Site Adresi: http://www.catkarakoyu.com
Yarışma Yazısı Linki: http://www.catkarakoyu.com/iyinet-ayin-sitesi-yarismasi-haber150.html
Site Açıklaması: Çatkara Köyü İlk Ve Tek Resmi Web Sitesi
Not: Bakıyorum görüyorum ve yarışmaya katılan arkadaşların çoğunluğu wordpress site ile katılmış. Benim wordpress sitem var ama bu sefer değişiklik olsun dedim ve PhpNuke ile alışılmışın dışında bir web sitesi ile katılmak istedim. Herkeze Başarılar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
Yarışmacı Adı: Fatih Köle
Site Adı: Çatkara Köyü
Site Adresi: http://www.catkarakoyu.com
Yarışma Yazısı Linki: http://www.catkarakoyu.com/iyinet-ayin-sitesi-yarismasi-haber150.html
Site Açıklaması: Çatkara Köyü İlk Ve Tek Resmi Web Sitesi
Not: Bakıyorum görüyorum ve yarışmaya katılan arkadaşların çoğunluğu wordpress site ile katılmış. Benim wordpress sitem var ama bu sefer değişiklik olsun dedim ve PhpNuke ile alışılmışın dışında bir web sitesi ile katılmak istedim. Herkeze Başarılar.
listeye eklendiniz, başarılar

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Son 2 gün mü ? Aralığın 12'si değil miydi ya ? Ben daha yeni domain alıcamm :D :hönk:

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
İyinet en eski webmaster forumlarından biri olduğu için ilk bence her zaman onların olmalı ve Centilmenlik Ödülü 1 Yıllık Linux Hosting de link var

yapmaetme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

maksat script yazmak diil maksat site kormak diil maksat onu yönetebilmek.Nedense dünya joomla,wordpress drupal vbulletin kullanıyo neden acaba

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
maksat script yazmak diil maksat site kormak diil maksat onu yönetebilmek.Nedense dünya joomla,wordpress drupal vbulletin kullanıyo neden acaba

Herkes onu kullanıyor neden acaba türü mesajları geçiniz. Türkiyede de herkes benim yazdığım sözlük scriptini kullanıyor. Bu beni yüceltmekten başka bişeye yaramıyor. Kanımca...

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Wordpress panelinden siteyi yöneten webmaster mı oluyor şimdi ?

Şimdi merak ediyorum bir script yazdınız bunun seo ayarı var , düzenleme var , panel oluşturma var bir sürü şey var bunu herkes yapamaz . Wordpress sürekli güncellenen seçenek olarak yelpazesi çok geniş bir sistem biz bunu kullanmak istiyoruz kullanıyoruz , siz istemiyorsanız kendiniz yazın herkesin görüşü ve tarzı kendine....

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Wordpress kullanmak kötü birşey değil ki, ne güzel işte uğraşmadan yapıyorsunuz siteyi. Ben sadece her Wordpress kullananın webmaster olmadığını söylüyorum. Yoksa isteyen kullanmış, isteyen kullanmamış. Bana ne ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5