İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Sitesi Yarışması (12 Kasım 2011 - 12 Aralık 2011)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İlk 10 belirlendi arkadaşlar. Çok zor bir karar oldu. Hemen hemen her sitenin, kendi bir tarzı emeği var. İlk 10' a giremeyen arkadaşlarımız lütfen üzülmesin. Sonuçta bir seçim yapmak durumundayız. Saat 12:00 da, ilk 10'a kalan siteler oylamaya sunulacaktır.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
42 siteye yazık olacak :) üzülecekler psikolojileri bozulacak , kıskanacaklar , çekiştirecekler , kıyaslayacaklar , isyan edecekler, hayırlısı olması dileğiyle :p

kkabardeyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışma sonucu ne olursa olsun katılan 52 sitenin sahibi de benimle aynı heyacanı yaşıyorsa bu bile yeterli :)

Önemli olan katılmaktı klasik sözünün gerçekliğini yaşıyorum şuanda :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
sitesi bazen hata veriyor ama aktif sitesi

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
10 denememden 2-3'u aciliyor bu mu aktiflik diyip tartisma yaratmayacagim bu hayatta hep cevresi/arkasi/ olan kazaniyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
10 denememden 2-3'u aciliyor bu mu aktiflik diyip tartisma yaratmayacagim bu hayatta hep cevresi/arkasi/ olan kazaniyor.
Tepkini oylamada gösterebilirsin.Bu siteler sadece bir yönetici önerisiyle değil,tüm yöneticilerin ortak kararıyla belirlenmiştir.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Azarlar gibi cevap vermeyip, olgun bir cevap verdigin icin tesekkurler calvin. Bazi adminler gibi sover gibi cevap vermedigin icin tsk.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Azarlar gibi cevap vermeyip, olgun bir cevap verdigin icin tesekkurler calvin. Bazi adminler gibi sover gibi cevap vermedigin icin tsk.

Hiçbir yönetici söver gibi cevap vermez. Bu çok çirkin bir tabir. Böyle bir cevap varsa bana özelden gönder lütfen.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar lütfen şu yarışmayı lütfen keyifli bir şekilde atlatalım. Burada bende yönetici arkadaşlarımı sizler gibi hatta sizlerden daha az tanıyan birisiyim ama olay güven meselesine gelince güvenim sonsuz. Yöneticiler gerekli olgunluğa sahip kişiler. Husumetiniz veya anlaşamama gibi bir durumunuz söz konusu olabilir ancak Yeniçeri belirtti 5 jüri üyesinin ortak kararı ile yapılan çalışmalar sonucu ilk 10 belirlendi.

Bizler bunu bilerek girdik ve onlara saygı duymalıyız. Siz seçsenizde (siteleri sz seçseniz bile ) size de bu tutumda bir çok kişi gelebilir. Yöneticiler bu şike tarzı konuşmalarınıza karşı bile saygı çerçevesindelerken daha söylenecek birşey olmaması gerek diye düşünüyorum.

kadir4444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazik 3dmalatyanin ne isi varsa neyse konusmyayim

sitem üzerinden prim yapmayın lütfen :) şaka bi yana tasarım farkı var. kodlama farkı var. seo farkı var. bunlar benim emeklerim. sitedeki avatarlar bile özgün çizimdir. sitedeki tüm içerikler özgün ve bana aittir. her çekim için 2 haftamı harcıyorum ve bu içerikler başka bir yerde bulunmamaktadır. ben sizin sitenize hiç mana bulmadım.

hakeden kazanır inş.. sitem hep aktif hiç hata vermiyor? hata veren site benim mi ki ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Kimse kimseni sitesi hakkında bilgi sahibi olmadan konuşmasın. Bilmeden konuşmak emeğe saygısızlık olur. Bende siteye baktım ve gayette şık olmuş eline sağlık iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5