İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet bannerındakı gazete linki !!!

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trackerın altındakı gazate linki,
Bence çok yanlış bir davranış biçimi, bilemıyorum hesabınızız veya maddı durumunuzu ancak eğer para için ise değmez listenın kalıtesını düşürüyor bence ben sitemde kımseye lınk vermıyorum hatta bu tur lınk vermek için kendı krıterlerımı yaratmışım en az 3000 tekil vs gibi kurallar koymuşum ama sen gelıyorsun benden bedava lınk atıyrsun adama ?
Bence çok saçma bir uygulama ve hemen kaldırılmalı, eğer sen bunu bu şekilde yaparsa yarın diğerelride yapacak sonra toplist mı link sitesımı bellı olmıyacak,
Kişisel görüşüm bu text linke şiddetle karşıyım 100 dolar verıp benım sıtemde kımsenın text link yayınlamaya hakkın yok trackerdekı banner tabı yayınlanır yoksa bu site ayakda duramaz zaten siteye herhangi bir mudalesı yok bu trackerın ama text link bence listenın kalıtesını düşürüyor bu yanlışdan donulmelı hemen... Saygılar...

(admin; sakın sana kin veya nefret kustuğumu sanma kişisel görüşümü belırtıyorum goruntu olarakda hoş durmuyor zaten... )

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün atılan mesajın altına çok ayıp yazmışsınız ama keşke biraz forumu takip etseydiniz bu konunun altından ne sular akmış görürdünüz.

konuyla ilgili en cevapsız mesajın altına mesajınızı yazmışsınız. niyeti anlamak mümkün değil. Bir sürü bu konuyla ilgili mesaj var ve altına arkadaşlar sorun çözüldü demiş. Bugün hiç bunları okumadan mesaj yazıyorsunuz.

hiç hoç değil.

ben de moderatör olarak bu olayı kınıyorum. :)

""""""""cidden çok ayıp bir olay bu""""""""

Saygılar...

E

ediz

Misafir
asıl ayıbı biz gördük iyi ki toplist moplist ile işim olmuyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5