İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet Bedava domain çekilişi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Selam arkadaşlar,

Forumdan 2 kişiye .in uzantılı ücretsiz domain regleyeceğim.. Katılım'ı başlatıyorum..

Domain guzelhosting'te olacak ve sizin hesabınıza aktaracağım regledikten sonra..

Çekilişi random.org üzerinden videolu şekilde yapacağım. Çekiliş tarihini de katılıma göre belirleyelim.. Şimdilik 16 mayıs 2010 pazar akşamı yapmayı düşünüyorum katılım az olursa uzatırız..

2 kişiye vereceğim için 2 çekiliş yapacağım..

Herşey 2 olduğu için 2 den başlatmak istiyorum :p çekilişi devam eden arkadaşlar 3..4..5.. şeklinde devam edebilirler..

Çok katılım gerçekleştiği için hediyelere ufak tefek eklemeler yapıyoruz bununla ilgili forumdan bi kaç kişiyi sıkıştırıp hediye koparmış bulunuyoruz :p (sıkıştırma yok tabi ki şaka :p)

Ekleme 1: Seçilecek 2 kişinin domainlerine BND.com.tr tarafından 500mb hosting verilecektir. LaTenT'e teşekkür ediyoruz.

Ekleme 2: İlk 2 kişiden farklı seçilecek diğer 2 kişiye de teselli ikramiyesi :)p) adında 20 tane boşta pr3 domain adı veyahutta 1 tane pr4 domain adı verilecektir. (pr4 domain adı bir kaç gün sürebilir) Ekleme 2 diye bahsedilen hediyeleri Anıl abi (KATILSANA) hediye etmektedir. Gecenin bu saatinde ilgilendiği için teşekkür ediyoruz. :)

Ekleme 3: 5. seçilen üyeye 1 adet 500 mb host sağlanacaktır. (Hosting esnektir alan yükseltilebilir 1gb'a kadar.)

Kısaca genel bilgilendirme:
Yani şuanda toplamda 5 kişi için 5 ayrı çekiliş yapılacak ve 5 nick belirlenecek.
1. ve 2. olan üyelere : 1 adet .in domain kaydı ve BND.com.tr'den 500 mb hosting.
3. ve 4. olan üyelere : 20 adet boşta pr3 domain adı veya 1 adet PR4 boşta domain adı.
5. olan üyeyede 1 adet 500 mb guzelhosting'ten host sağlanacaktır.

Good luck :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5