İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet - Bolu

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben Bolu'ya geçen yıl geldim.
Çok garipsedim orayı, hiç alışkın değilim.
Öğrenciler olmasaydı kendimi çok yalnız hissedecektim. :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Neden garipsediniz acaba? tek cadde olmasından dolayı mı:)

Trakya'dan geldim ve aşırı sakin geldi bana Bolu.
Hotelde kalacaktım adam bana nereden ve niçin geldiğimi 30 dakikaya yayacak şekilde sordu.
Bi markete girdim ve bir içecek sordum, aldığım cevap : "burada yok." oldu. (Bu dialog sırasında aklıma korku filmlerindeki meşhur sahne geldi. 'buradan uzaklaşın, geceleri orman sizi içine çekebilir, buraları tekin değil, kendinizi kurtarın')
Her sokak başında bulunan sıradan bakkallardan birine girdim ve su alacaktım. 2 esnaf dükkânın içerisinde sohbete dalmışlar ve 10 dakika dikilmeme rağmen beni farketmediler. Bakar mısınız? dediğimde de bir ilgiyle karşılaşamadım. En sonunda suyu alıp çıkarken avucuna tıkıştırdım parayı ve çıktım. Çıkarkende acaba Bolu'da insanlar yoldan geçerken soluklanmak için bakkalların içine mi giriyorlar diye düşündüm. :) Kısacası ben iyi vakit geçiremedim :)

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Yarı Bolu'lu var olur mu hocam :)

o nasıl oluyo hocam:)

Trakya'dan geldim ve aşırı sakin geldi bana Bolu.
Hotelde kalacaktım adam bana nereden ve niçin geldiğimi 30 dakikaya yayacak şekilde sordu.
Bi markete girdim ve bir içecek sordum, aldığım cevap : "burada yok." oldu. (Bu dialog sırasında aklıma korku filmlerindeki meşhur sahne geldi. 'buradan uzaklaşın, geceleri orman sizi içine çekebilir, buraları tekin değil, kendinizi kurtarın')
Her sokak başında bulunan sıradan bakkallardan birine girdim ve su alacaktım. 2 esnaf dükkânın içerisinde sohbete dalmışlar ve 10 dakika dikilmeme rağmen beni farketmediler. Bakar mısınız? dediğimde de bir ilgiyle karşılaşamadım. En sonunda suyu alıp çıkarken avucuna tıkıştırdım parayı ve çıktım. Çıkarkende acaba Bolu'da insanlar yoldan geçerken soluklanmak için bakkalların içine mi giriyorlar diye düşündüm. :) Kısacası ben iyi vakit geçiremedim :)

Hocam bolu esnafı malesef ki öyle. Paraya doymuş gibiler sanki. Bolu'nun yerlisi (merkez) biraz yobaz olur. Sizde onlara denk geldiniz sanırım:)

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bizde geldik bir kaç defa Çıtırland diye bir yer vardı simit yemeye gittik oraya. sabahın 6 sında herkes ayaktaydı garipsemiştim.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Bizde geldik bir kaç defa Çıtırland diye bir yer vardı simit yemeye gittik oraya. sabahın 6 sında herkes ayaktaydı garipsemiştim.

evet izzet baysal caddesinde hocam orası 24 saat açık. Bizde giderdik bazen sabahları:) sıcak simit yanında da çay ohhhh:):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5