İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet.com domain gecici sure expire olmasi hakkinda

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
is degisikligim nedeni ile ilgilenemedigim bir donem ile ayni zamana gelen domain kayit yenileme islemini istemeden atlamis bulundum.
Bu rahatsizlik verici durum, siz kullanicilarin iyinet.com a erisimine bir sure imkan vermedi.
Istemeden de olsa bu kisa sureli kesinti icin siz kullanicilarimizdan ozur dilerim.
iyinet.com forum ve sitemiz sorunsuz sekilde yayinina devam etmektedir.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sağlık olsun böylece forumda çıvıtan kişiler belki forumun değerini daha fazla anlamışlardır.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allahtan kurtarabildin domaini iyinet, geçmis olsun sana..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
yokluğunu fazlasıyla hissettim valla forumun, yapacak birşey bulamadım, bakacak bişeyler bulamadım iyinet kapalıyken :)

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla başkası kapmadan kurtarmışsın :D tekrar hayırlı olsun

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biri backorder felan yapsaydı yazık olurdu....
Bunla geçmiş olsun...

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Renew aynı ücrete oldumu ?
Yoksa fahiş fiyat alınan kısımdamıydı ?

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun adamlar uyarı mesajı atması gerekirdi çok yanlış yapıyolar ,

beğenilmeyen yahoo bile domain süresi bitmek üzere diye bikaçtane mail yolluyo

gerçekten hiç hoş olmuyor neyseki sorun düzelmiş kolay gelsin

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bununla geçmiş olsun.. inşallah iyinet benzeri herhangi bir durumla bir daha karşılaşmaz..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar domain zaten hemen düşmüyor. Firma 1 ay felan elinde tutuyor ve 2 veya 3 katı fazla bir ücretle eski sahibine alma imkanı sunuyor. Yani dotregistrar'da sistem böle diğerleride aynıdır herhalde.. Bende hiti yüksek olan bir domainimi düşürmüştüm. Aynı şey başıma gelmişti. Geçmiş olsun diyelim.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoş bir durum değil tabi forumumuza tekrar kavuştuk lakin sevgili iyinet böyle bir site sahibi iseniz gerçekten önem veriyorsanız domainize bence 10-12 yıllık bir kayıt veya uzatma yapabilirdiniz çünkü bu tür şeyler bazı çulsuzlar tarafında olur olmadık yerlere çekiliyor hem sizin canınız sıkılmaz(dı) hemde kullancılar mağdur kalmaz(dı) arkadaşın dediği gibi backorder vs yapılsaydı bazı firmalar çok kuvvetli backorder konusunda düştüğü anda şirket nasıl yapıyorsa kayıt ediyor ama tabi o backorderde alınan ücret oldukça yüksek neyse tekrar kavuştuk foruma tekrar geçmiş olsun iyi netler ve iyi forumlar ;)

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi ben kavusamadim halen giremiyorum simdi nerden yazdi nderseniz uzak masa ustu baglantisi ile giriyorum :) insallah bendede tekrar acilir..saygilarimla

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun. Yoklugu fazlasıyla hissedliyor forumun.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
renew konusunu soran arkadaşlara, name.com un süresi bitmiş domainlerin renew ücretlerinde sadece reg fee aldığını söyleyeyim

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
is degisikligim nedeni ile ilgilenemedigim bir donem ile ayni zamana gelen domain kayit yenileme islemini istemeden atlamis bulundum.
Bu rahatsizlik verici durum, siz kullanicilarin iyinet.com a erisimine bir sure imkan vermedi.
Istemeden de olsa bu kisa sureli kesinti icin siz kullanicilarimizdan ozur dilerim.
iyinet.com forum ve sitemiz sorunsuz sekilde yayinina devam etmektedir.
insanlık halidir, herkesin başına gelebilir, geçmiş olsun diyelim. Bu arada Auto Renew otomatik yenileme seçeneği var ise Domain panelinizde bence buna iyi bir çözüm olabilir, tekrarı olması ihtimalini ortadan kaldırmak için. Tekrar geçmiş olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5