İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LameXx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ForumTR Sponsorluğu güzel olmuş hakketten, teselli ödülleride güzel.

Yarişma cok rekabetli olacağa benziyor.

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke yarışma süresi biraz daha kısa olsaydı da ödüllerde onunla orantılı olarak biraz daha az olsaydı

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhabalar,

Sanırım katılacağım, hayırlısı olsun.

Bydvt_

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yanlız neden "blogspot" yasak onu anlamış değil.

Peki şöyle olabilirmi ? Blogger uzantılı site açsak ve yeni bir www.site.com şeklinde bir domainde alsak blogger'ı host olarak kullanıp ana siteden devam etme ?

T

trgy

Misafir
Yanlız neden "blogspot" yasak onu anlamış değil.

Peki şöyle olabilirmi ? Blogger uzantılı site açsak ve yeni bir www.site.com şeklinde bir domainde alsak blogger'ı host olarak kullanıp ana siteden devam etme ?

Hayır, yasaktır. Daha önce de sorulmuştu bu soru.
Katılacak kişiler host'unu alacak ve 0'dan başlayacak.

Neden blogspot yasak onu açıklıyayım;

Blogspot yasak çünkü herkesi aynı şartlarda başlatmak istiyoruz yarışmaya. 0 siteyi seo alanında başarılı yapmak daha zordur, fakat blogspot alırsanız onun erken indexlenme gibi özellikleri vardır bunu herkes bilir ve adil bir yarış olmaz.

Önemli olan bu yarışmada 0 1 domain ile en baştan seo yarışmasına giren kişinin ne yapabildiğidir. Biz bunu ölçmek istiyoruz.

1. olan kişiye ayrıca forumda 1 yıılığına özel rütbe verilecektir. Seomaster gibi bir rütbe.

sabiano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödüller gayet güzel katılanlara başarılar.

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainler yarışma kelimesi açıklandıktan sonra alınacaktır yarışma kelimesi 27 sinde açıklanacak , ancak kodlar 26 sınde eklenmesi lazım demişiniz hocam bir düzeltme yaparsanız iyi olur

T

trgy

Misafir
domainler yarışma kelimesi açıklandıktan sonra alınacaktır yarışma kelimesi 27 sinde açıklanacak , ancak kodlar 26 sınde eklenmesi lazım demişiniz hocam bir düzeltme yaparsanız iyi olur

Eklenmesi gereken kodları 26'sında açıklayacağız çünkü 27'sinde duymadım etmedim gibi sözler işitmek istemiyoruz. O yüzden bir gün önce eklenecek kodları vereceğiz herkes görmüş olacak. :)

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın sanırım yanlış anladım trgy sponsor olmak istmeiştim bana dönmediniz :) neyse bende yarışmacı olarak sizlerleyim ama özel bir sorum olucak burda soramam pm gönderiyorum ilgilenirseniz sevinirim

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
seo yarışmasına baya ilgi olcak gibi görünüyor.
Konuyu Toplam 35 Üye okuyor. (9 Kayıtlı üye ve 26 Misafir)

Shädow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel bir yarışma olacak gibi :) katılacak herkese şimdiden başarılar. bende katılmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı :)

webalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende katılmayı düşünüyorum, inş beceririm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5