İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Son 1 dakika

sonuc.jpg

T

trgy

Misafir
Yarışma bitmiştir kazanan arkadaşları tebrik ederim. Video olarak kaydettim. Gerek olmamasına rağmen bu saatten sonra değişiklik olmazdı. Belki alt sıralarda olurdu ama o da olmadı son 15 dakikadır. Birazdan ceza alanlarla ilgili bir yazı yazacağım ve açıklama yapacağım.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Başta birinci olan arkadaşlar olmak üzere ilk sayfaya giren herkesi tebrik ederim, güzel yarışma oldu...

_KmL_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışma bitmiştir kazanan arkadaşları tebrik ederim. Video olarak kaydettim. Gerek olmamasına rağmen bu saatten sonra değişiklik olmazdı. Belki alt sıralarda olurdu ama o da olmadı son 15 dakikadır. Birazdan ceza alanlarla ilgili bir yazı yazacağım ve açıklama yapacağım.

Birilerinin ceza alacak olmasına sevindim. Umarım hile yapanların tümü alırlar cezalarını (şikayet edildiyse), çünkü özellikle ilk sıralarda yer alan arkadaşlarda bazı üsülsüzlükler vardı. Tüm arkadaşları tebrik ediyorum. forum iyinet'i de! :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Birilerinin ceza alacak olmasına sevindim. Umarım hile yapanların tümü alırlar cezalarınışikayet edildiyse, çünkü özellikle ilk sıralarda yer alan arkadaşlarda bazı üsülsüzlükler vardı. Tüm arkadaşları tebrik ediyorum. forum iyinet'i de! :)

trgy bekliyoruz bak iddialar çabuk yayılıyor :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5