İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bakıyorum düne kadar 5. olan site 4. lüge inmiş ..Hareket var..Ben o 4. lüge inen siteyi 2. görmek isterim..

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
az önce 10 dakika içinde üçüncülüğe çıkıp geri indik:D adamı kanser eder bu yarışma:D bu arada çayı nerede içiyoruz?:D

Bolubeyi ne bu karamsarlık belki senin çayını içerim bu arada atak yapma 3. olayım sana çaydanlık çaydanlık veririm :)

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
yok be usta, sadece uzun bir yazı olacak ondan dedim. ben de Ayet'el Kürsi'ye sarıldım :)

Okudum o yazıyı hatimde indirsen fayda etmez.:) şaka bir yana kardeşim sana kötü haberim var.Şuan google.com.tr'de 5. gözüküyorsun.Tabi oda 5-10 saatte kontrol linkine anca etki ediyor.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Okudum o yazıyı hatimde indirsen fayda etmez.:) şaka bir yana kardeşim sana kötü haberim var.Şuan google.com.tr'de 5. gözüküyorsun.Tabi oda 5-10 saatte kontrol linkine anca etki ediyor.

bugün com.tr de 5. sıradayken bir ara 3. lüğe çıktık belli olmuyo bu google'ın işi.. nasip kısmet artık

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bir yarışma oldu gerçekten. Uzun bir süre yarışmayla ilgilenemedim ama yinede keyif aldım .

Sıralamadaki arkadaşları tebrik ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5