İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Herkese uğraşları için teşekkür ederim. Forum saatine göre 23:59'da sona erecek yarışma ve ben 1 dakika öncesinden videolu bir şekilde sonuçları görüntülemeye başlayacağım. 2 farklı laptop ve ip ile görüntü alınacak 2sinde de aynı ise sonuçları net bir şekilde açıklayacağım. Yarışmacılar da görüntüleme konusunda yardımcı olursa cookie'den dolayı sorunlar yaşamayız. Her yarışmacının ekran görüntüsü almasını istiyorum. Olası bir aksaklıkta veya farklılıkta herkesin görüntüleri karşılaştırılacaktır.

Yarışma sonunda 2 kişinin ceza almasına karar verdik. Bu karar sıralama düşürme olacaktır. Normalde direk elenmesi gereken kişilerin verdikleri emekleri bir anda ezip geçmek istemedim. Dikkatsizlik sonucu kural ihlali yapmış olabilirler ama dikkat etmeleri gerekirdi.

Yarışmadan sonra ilk 3'e giren arkadaşlar bana telefon numaralarını iletsinler onlarla görüşme yapacağım ve iş teklif edeceğim.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Herkese uğraşları için teşekkür ederim. Forum saatine göre 23:59'da sona erecek yarışma ve ben 1 dakika öncesinden videolu bir şekilde sonuçları görüntülemeye başlayacağım. 2 farklı laptop ve ip ile görüntü alınacak 2sinde de aynı ise sonuçları net bir şekilde açıklayacağım. Yarışmacılar da görüntüleme konusunda yardımcı olursa cookie'den dolayı sorunlar yaşamayız. Her yarışmacının ekran görüntüsü almasını istiyorum. Olası bir aksaklıkta veya farklılıkta herkesin görüntüleri karşılaştırılacaktır.

Yarışma sonunda 2 kişinin ceza almasına karar verdik. Bu karar sıralama düşürme olacaktır. Normalde direk elenmesi gereken kişilerin verdikleri emekleri bir anda ezip geçmek istemedim. Dikkatsizlik sonucu kural ihlali yapmış olabilirler ama dikkat etmeleri gerekirdi.

Yarışmadan sonra ilk 3'e giren arkadaşlar bana telefon numaralarını iletsinler onlarla görüşme yapacağım ve iş teklif edeceğim.

umarım o ilk üçte biz de olacağız.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Zorlu maraton bitti sayılır, sıralamaya girenleri şimdiden tebrik ederim

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bir daha olursa ben de girmeyi düşünüyorum. tabi sondan 1.lere de bir ödül verilmesi söz konusu olursa.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
biz de ilk defa girdik ve hiç bir şey bilmiyorduk. yarışma sürecinde öğrendik şimdi de 4. yüz umarım 2. liğe çıkarız

Bolubeyi dediğin gibi benimde ilk ve aynen çok şey öğrendim.Şuan seninle kapışıyoz bir sen bir ben 3. lükteyiz.

Bu arada 3. olursam herkese benden çay :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
sen gönüllerin birincisisin sana ödül vermeyen yönetime kazan kaldırırız.

Teşekkür ederim.

valla ben kolamı cipsimi aldım, oturdum bekliyorum :)

Heyecan doruklarda galiba.

Bolubeyi dediğin gibi benimde ilk ve aynen çok şey öğrendim.Şuan seninle kapışıyoz bir sen bir ben 3. lükteyiz.

Bekliyoruz...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yaw ilk sayfadaki sitelerde banner ve linkler yok mu ben mi göremiyorum?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36

az önce 10 dakika içinde üçüncülüğe çıkıp geri indik:D adamı kanser eder bu yarışma:D bu arada çayı nerede içiyoruz?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5